Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összefogunk csiszolódni valaha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefogunk csiszolódni valaha?

Figyelt kérdés
Lassan 1,5 éve vagyunk együtt, a kapcsolattal nincs gond, a gond a szexuális életünkkel van. Már az első szex óta nekem minden alkalommal fáj az aktus vagy kellemetlen. Alapból nincs nagy étvágyam ilyen téren, de így meg főleg nincs kedvem. Próbáltunk már szinte mindent, de egyre elkeseredettebb vagyok. Nem hiszek abban hogy a szex egy kapcsolat alapja, de szeretném hogy ez is működjön. Valakinél volt ilyen hogy eleinte rossz volt de összecsiszolódtak? Abban sem hiszek hogy a szexnek azonnal működni kell, szeretem a párom, de mivel ő igényli a szexet, így úgy érzem hogy ez tönkre fogja tenni a kapcsolatot. Mit tegyünk? Van esély az összecsiszolódásra? Húszonévesek vagyunk. Hétvégente találkozunk mert távkapcsolatban élünk.
2020. máj. 9. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év alatt azért illett volna összecsiszolódni. Lehet hogy nem a megfelelő partnerrel vagy együtt.
2020. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ugyan ez volt az előző barátnőmmel. Mindketten szüzek voltunk tehát bénáztunk is ráadásul. Nekünk is minimum 2 év volt (nem emlékszem pontosan) mire oda jutottunk hogy mindketten tudjuk élvezni a dolgot.

Én amiket észrevettem hogy sokat segítettek:


-Sok előjáték, hogy a lány minél jobban ellazuljon. Én barátnőmnek azért volt nagyon sokéáig kellemetlen mert nem tudott ellazulni és mindig ráfeszült tehát amikor próbálkoztunk akkor szinte bele kellett tudszkolnom a micsodám, és ez persze nem volt kellemes. Tehát próbálj meg minél jobban ellazulni mert az nagyon fontos.


-Használjatok síkosítót, akkor is ha úgy érzitek nincs rá szükség


-Próbáljátok meg minél sűrűbben csinálni. Volt egy hosszú időszak nálunk is amikor csak hétvégén tudtunk találkozni de akkor sem mindig úgy hogy legyen rá alkalmunk vagy helyünk hogy csináljuk. Aztán amikor volt hogy 2-3 héten keresztül többször is volt rá alkalmunk akkor a végére egész jól ment.


-Ez összefügg az első pontomma.A párod próbálja meg azt hogy miközben ellazít, kényeztet, csókol stb. és te a hatása alatt vagy, akkor próbálja meg betenni, mert olyankor elfeledkezel mindenrről és csak élvezed a helyzetet, és nem arra gondolsz hogy úristen most fogja betenni és biztos megint fájni fog, mert amikor így gondolkozol akkor már hozzájárulsz hogy fájjon a dolog mert rástresszelsz.

2020. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Te is igényelnéd a szexet, ha nem fájdalommal járna. Ez nem összecsiszolódás kérdése.

Mitől fáj? Ezt kéne egyértelműen tisztázni, utána lenne megoldás.

2020. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Többféle fájdalmat tapasztalok. Pl a behatolásnál súrol/dörzsöl, de az a legkevésbé fájdalmas és nem tart sokáig. Ez után sokszor van hogy feszíti a bejáratot, az nagyon kellemetlen. Akkor van hogy túl mélyre hatol és fájdalom hasít belém. Az utolsó pedig, hogy én orgazmus után "beszűkülök" és ha ő folytatja az nekem kínkeserves.
2020. máj. 9. 14:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen problémáid vannak, akkor valószínű hogy a párod nem izgat fel rendesen behatolás előtt, vagy te nem tudod magad teljesen elengedni.
2020. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mindkettő igaz lehet. De olyan szintre jutottam hogy az érintése frusztrációt vált ki belőlem. Mert tudom, hogy ha felizgul az nekem fájdalmat jelent később. De szeretném megmenteni a kapcsolatunk.
2020. máj. 9. 14:34
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor agyban legyel rendben. Es mindent beszelj meg vele. Talaljatok ki együtt megoldast. Es jatszadozzatok sokat. Nem kell h be is hatoljon.. Es amint faj jelezz es hagyja abba.

Fontos hogy te is szeresd a vele valo egyuttletet.

2020. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Márpedig nem a megfelelő emberrel vagy!
2020. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked kell síkorsító is, meg a párod is kicsit kevésbé tolja beléd, akkor a problémák nagy része orvosolható. De lehet egy nőgyógyász is meg kéne nézzen egy ultrahangon, nincs-e valami szervi gond.
2020. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nincs szervi gondom, vizsgáltak már ultrahanggal.
2020. máj. 9. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!