Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlik valaha is a “plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha is a “plátói szerelem”?

Figyelt kérdés

Párommal 3,5 éve vagyunk együtt. Már együtt is élünk 1,5 éve.

Mikor vele megismerkedtem ismerkedtem egy másik férfival is.

Akkoriban nagyon belezúgtam a másik ffiba. Ő is belém. De végül nem lett semmi. Csak csók csattant el. Viszont a kémia az hatalmas volt. Viszont neki olyan munkája volt akkoriban, ami nem tett jót az életének illetve akkoriban halt meg az édesapja is.

Aztán összejöttem a párommal pár hónapra rá.

Kapcsolatunk kezdetén buliztam is együtt a másik férfival, amikor párom is elment bulizni. A kémia akkor is hatalmas volt, utána hónapokig beszélgettünk, de nem találkoztunk újra. És akkor semmi, még egy csók sem történt.

Sokszor beszéltünk, sokszor bántuk, hogy nem olyan élethelyzetben találkoztunk, ami ideális lett volna.

Aztán próbáltam elfelejteni. Nem beszéltünk többé. Neki is lett párja.

Majd újabb idő után ők szakítottak, elmondta, hogy engem keresett a lányban és nem volt boldog mellette.

Közben az én kapcsolatomban is voltak melypontok.

Az elmúlt egy évben nem beszéltem a másik férfival. De minden nap eszembe jut. Most jött össze egy lánnyal. Remélem boldog, de fáj látni őket együtt.

Mai napig bánom, hogy akkor nem lett közöttünk semmi.

El fog valaha múlni a plátói szerelem? Mit tehetek ellene? Tudom, hogy soha nem leszünk együtt. Nem is akarok már, de az érzés megmaradt.

Buntudatom van, de soha nem csaltam meg a párom. Szeretem, vele tervezem az életem. De ez a másik férfi örökké kideríteni fog?


2020. máj. 9. 17:52
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
80%
Szóval pàrod 3,5éve hiànypótló csak szàmodra. Mondd, vissza tudod neki adni ezt az időt?
2020. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Látom nem sikerült értelmezni semmit. Nem akarok ezzel a férfivel együtt lenni. 4 évvel ezelőtt nagy szerelem volt. Azóta plátói lett. Már ha tudod, hogy ez mit jelent. Lett volna lehetoseg összejönni vele, ha szakitok a párommal. De nem tettem. Jelenlegi párommal tervezem a jövőt, neki akarok gyereket szülni. Nem hiánypótló, ha az lenne, nem lennék vele 3,5 éve. Pláne úgy, hogy voltak nagyon rossz időszakaink.
2020. máj. 9. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nem tetszik neked az első válasz sajnos igaza van. Ezt te sosem fogod beismerni de mi külső szemmel így látjuk. A te szíved a másik pasinál van nem a jelenleginél akárhogyan is akarod ennek az ellentétjét bizonygatni.
2020. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megérten a kérdezőt és nincs ezzel baj,.én ugyan így vagyok az első szerelmemmel (csak mi együtt is voltunk). Ez az első szerelem kb 12 éve volt már és még mindig olyan szinten fáj a hiánya és hogy ez az egész véget ért... nem tudom szavakba önteni. Sajnos ez soha nem fog elmúlni, de ezzel együtt kell élni. Lehet neked se múlik el, de lehet elmúlik. Bár ha ennyi idő után nem múlt el, akkor lehet sosem fog:/
2020. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!