Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Páromnak szerintem idegrendszeri problémái vannak. Ha veszekszünk akkor mindig elpattan egy ér az agyában és nagyon csúnya dolgokat mond, amit másnap allítólag mindig megbán, sajnálja és azt mondja hogy abból amit mondott semmi nem volt igaz.

Olyanokat mondott múltkor is, hogy majd megmutatja ki az úr a háznál, innentől kezdve ne legyen véleményem, egy r*hadék szemét r***nc vagyok, nem vagyok különb az exeinél, ha azt hiszem hogy az hogy házias vagyok jelent valamit akkor tévedek stb.. És közbe csapkolózott. Engem nem bántott, de attól még megilyedtem.

Ilyenkor bármit mondok nem használ semmi. Csak idegesebb lesz.

Aztan másnapra megbánja.



Szerintetek ezeket tényleg csak idegből mondja vagy így is gondolja?

Mert amugy egy cukorfalat, mindig szeretget, puszilgat, ölelget stb.


De piti dolgokból amit egyszerűen is meg lehetne beszélni ekkora balhé van. Szerintetek?


Köszönöm


2020. máj. 11. 10:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezt úgy hívják, bántalmazó kapcsolat. Csak idő kérdése, és a fenyegetések tettlegességik fajulnak. Megvárhatod ezt vagy szépen le is léphetsz. Mindenesetre, remélem, szaporodni nem fogtok.
2020. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi érdemleges hozzászólásokat.


Az jutott az eszembe, hogy felkereshetnénk egy pszichológust, hátha tudna segíteni.

Persze kérdéses, hogy párom bele megy e.


Szerintetek segítene neki?

2020. máj. 11. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!