Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is többet veszekedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is többet veszekedtek a koronavírus járvány óta? A mi párkapcsolatunk erősen tönkremenőben, ráadásul nem tudjuk már kezelni a négyéves kisfiunk itthoni viselkedésed sem. Azt hiszem hamarosan mindkettőjüket elveszítem.

Figyelt kérdés

2020. máj. 11. 13:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem nagyon írsz konkrétumokat. Mitől borul ki a párod? Túlterhelt? Mindent megenged a gyereknek, nincs fegyelmezés? Van lehetősége kikapcsolni néha? Dolgozik?
2020. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Veszekedésig nem fajult a dolog, de van feszültség az összezártság miatt. Mind a ketten szeretjük a munkánkat, hiányzik, ha nem csinálhatjuk. nekem 2 hónapos kényszerpihi volt, a férjem 2 hetet volt itthon egyhuzamban, azóta minden második héten dolgozik. Mind a kettőnk munkahelyén volt fertőzött, aggódtunk, aggódunk, hogy elkapjuk-e és ha igen, milyen lesz a lefolyása. Egy 5 és egy 3 éves gyerek van itthon már 2 hónapja. Mindenkinek nehéz ez most. Mi úgy oldjuk meg, hogy valamelyikünk mindig foglalkozik a gyerekekkel. Van, hogy csak ott kell lenni velük és arra figyelni, hogy ne csináljanak butaságot, de van, hogy aktívan részt kell venni a játékban. Ha elfáradtunk, szólunk a másiknak és cserélünk. Arra is figyelünk, hogy 2-3 naponta mind a kettőnknek legyen pár órája egyedül, nyugalomban. Ha alszanak a gyerekek, akkor mindent eldobunk és egymásra figyelünk. Az aggodalmaink ellenére igyekszünk sokat nevetni, hülyéskedni.
2020. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Aki a "bezártság" miatt többet veszekszik,az a kapcsolat már eleve ingatag volt!Ha nem most mentek szét,akkor később.Ez a helyzet csak felgyorsította a folyamatot!
2020. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk még jobb lett a helyzet, jól megvagyunk, párom is lányommal. Ő itthonról dolgozik, én kint fuvaroztam, de 2 hónapja fizetett igazolt távollen vagyok!

Most csinalgattuk a házat, legalább van idő. Nyár végén kész lesz és költözünk.

Kutyákkal is megyünk sokat túrázni, felfedeztunk új helyeket is. Többet vagyunk együtt és ránk ez jó hatással van.

N27

Konkrétan miért borul ki a párod?

Amúgy meg semmilyen bezártság nincs...nem is értem az embereket, egy erdőbe pl miért nem lehet sétálni?

2020. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk nem igazán változott semmi. A kapcsolatunk stabil volt a vírus előtt is, és most is az. A férjem hetente 1-2 napot bent van az irodában, én folyamatosan itthonról dolgozom, mellette viszem a háztartást. Nincsenek különösebb vitáink, bár egyet nem értéseink nyilván adódnak, de ezeket meg tudjuk beszélni, és nem a vírus számlájára írható. Talán így a két hónapos bezártság miatt egy parányit türelmetlenebbek vagyunk már egymással, de egyáltalán nem vészes, le tudjuk küzdeni.

Kérdező, előbb a saját hibáidon gondolkodj el és próbálj változtatni, csak azután tereld a dolot a feleségedre, mert a válaszaidból nagyon úgy tűnik, hogy őt teszed felelőssé.

2020. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%
#14 nem az egyének vannak bezárva, hanem minden más. Munkahelyek, óvoda, iskola, játszótér, sportlétesítmények, múzeumok, vendéglátó helyek, stb. Az erdőben sétálni szuper, és hasznos, de nem pótolja az óvodát, uszodát, külön tornát. Nyilván igyekszik az ember kreatív lenni, és pozitívan hozzáállni, de akkor is egy teljesen más életstílusra kényszerülünk, mint amit eddig éltünk.
2020. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Semmi hatással nincs a kapcsolatunkra a hétköznapokon. Mindketten dolgozunk, annyi hogy én itthonról.

Hétvégék meg sokkal jobbak mióta ez a járvány van, most jöttünk rá hogy mennyivel jobb ha több időt szánunk magunkra csak úgy, kettesben és nem mászkálunk még fölöslegesen emberek közé.

2020. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
De furcsa, a sokadik ilyen kerdest olvasom, minket csak megjobban osszehozott a karanten. Lehet nem artana az embereknek sokat egyuttlenni a kapcsolatuk elejen sem es akkor nem egy gyerek utan derul ki, hogy el sem tudjak viselni a masikat.
2020. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A mi életünkre semmilyen hatással nen volt a koronacirkusz szerencsére.
2020. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Stabil volt a kapcsolatunk elotte is, azota is, pedig itt nyifog 2 iskolaskoru a pici lakasban es varjuk a legkisebbet. Rendszer van, mindenki teszi a dolgat, ferjem fulltime dolgozik itthonrol, en 4oraban, a masik 4 az a gyerekekkel tanulas, fozes, hazimunka, estenkent kivisszuk oket szellozni 1-2 orara, hetvegen egyutt kirandulunk. Aki akar egyedul lenni,annak megoldjuk, masik nap cserelunk. Drama csak akkor van, ha a gyerek nyavog h uncsizik es szorakoztassuk, mikozben dolgozni kell.
2020. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!