Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkó beszolas volt?

Figyelt kérdés

Egy ideje hüvelygombával küzdök, emiatt nincs szex se.

Voltunk a barátom egyik autószerelő barátjánál, aki épp nem melózott, de mivel mindig kesztyű nélkül melozik, így feketék a kezei elég rendesen. A barátom oda súgta nekem hogy "látod milyen feketék a kezei, így nyúl be az asszonynak, annak mégsincs semmi baja". Ezzel arra célzott gondolom hogy ő hozzám mindig tiszta kézzel nyúlt, nekem mégis fertőzésem van.

Azok amúgy elég igénytelen emberek voltak.

Tu szakítanátok ilyen beszolas utan?



2020. máj. 12. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem célzott ezzel semmire. Pasiból van, pont annyit gondolt, mint amennyit mondott. Nem kéne túlgondolni.
2020. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
21%
Nem bunkó, csak neki kb ennyi értelme van a picike fejébe :D te meg ilyennel vagy együtt.
2020. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

A hüvelygombát valószínűleg nem is a pasitól kaptad el, a legtöbbeknek egyszerűen kibillen az egyensúly a hüvelyben, és nem kívülről jön. Mivel ez a candida gomba amúgy is jelen van ám a hüvelyben, de csak kicsit. Amikor eluralkodik, akkor alakul ki a rendkívül kellemetlen hüvelygomba. Nőgyógyász 1 hét alatt rendbe teszi krémmel, kúppal vagy tablettával, csak az a baj, ha kiújul... Olyankor már szokták a partnert is kezelni, mert ő elkaphatja a nőtől, és visszaadhatja neki miután ki lett kezelve. És mindezt úgy, hogy a pasik végig tünetmentesek maradnak. A hüvelygomba max akkor jön a férfitől, ha mondjuk megcsal egy hüvelygombás nővel. De amúgy ez odabenn dől el. Stressz, hormonális változás menstruálás után, túl sok cukros étel fogyasztása, antibiotikum szedése, ilyenektől van.


Hogy arra válaszoljak, hát elég kiábrándító volt a barátodtól el a szöveg, de önmagában csak ennyiért nem szakítanék.

2020. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
En nem szakitanek vele ennyi miatt de tény hogy rosszul esne nekem is.
2020. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Te céloztál rá,hogy a koszos kezétől lettél gombás?

A motorolaj különben sok bacilust elpusztít,bár a kezet is szárítja!

2020. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5 céloztam már rá igen.

#3 engem már egy rakás orvos kezelt, de mindhiába sajnos, pedig egy vagyont költöttem már, és a párom is volt vizsgálva. Cukros ételt próbálom kerülni, viszont a hormonjaim nagyon sokat rosszalkodnak, ez sok mindenben meglatszik, de nemtudtam, hogy a hüvelygomba függ ettől is.

2020. máj. 12. 12:21
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Engem nagyon zavar, ha a férfi egyáltalán nincs tisztában a női testtel és annak működésével. Pl: a volt barátom e téren nem tudott semmit és változtatni se akart.

Nálam is egyszer volt, hogy összeszedtem ott lent valami fertőzést, kezelés alatt álltam, úgye akkor nincs szex. El is mondtam ezt neki, és csak az volt a válasza, hogy hát gondolta hogy ki fogok találni valamit csak hogy ne kelljen szexelnünk. Hát az eszem megállt, nem is aggódott hogy mi van velem, hanem rögtön vádaskodott, pedig rendszeresen és sokat szexeltünk. Ha menstruáltam, akkor is került abba a pár napba, meg se kérdezte hogy vagyok, hozzon-e valamit.

Mondanom se kell, hogy nem tartott sokáig ez a románc...

25/N

2020. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez a bunkósági "szint", egyenlő azzal amit az egyik koszos állomásház falára írtak fel egy számomra ismeretlen nő "nemi szervéről", hogy "haha, vegetáriánus, kívül retkes, belül gombás hahaha".


Hát, el nem tudom képzelni azt a szellemi nívót ami ezt kitermelte. Barátod is ezen a kocsmai szinten áll, sajnos, megjavulni már nem fog.

2020. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint eléggé gáz az Ő részéről ez, mert nem látja azt, hogy az egészséged szempontjából ez egy fontos dolog, nem képes empatikus lenni, illetve egy egészségedet befolyásoló betegséggel viccelődik, ami számodra nyilván fontos, érzelmi szempontból látszik az, hogy egy analfabéta(alacsony az EQ-szint).


Úgy gondolom, hogy amiért felmerülhet a szakítás, az mégsem maga a beszólás volna, hanem az, hogy érzelmi szempontból nem tud megértő és empatikus lenni, ez jóval nagyobbb probléma, mint a megnyilvánulása, ez csupán ezt tükrözi, ez a "tünete".

2020. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 F/21 *
2020. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!