Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkó beszolas volt?

Figyelt kérdés

Egy ideje hüvelygombával küzdök, emiatt nincs szex se.

Voltunk a barátom egyik autószerelő barátjánál, aki épp nem melózott, de mivel mindig kesztyű nélkül melozik, így feketék a kezei elég rendesen. A barátom oda súgta nekem hogy "látod milyen feketék a kezei, így nyúl be az asszonynak, annak mégsincs semmi baja". Ezzel arra célzott gondolom hogy ő hozzám mindig tiszta kézzel nyúlt, nekem mégis fertőzésem van.

Azok amúgy elég igénytelen emberek voltak.

Tu szakítanátok ilyen beszolas utan?



2020. máj. 12. 11:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért azt is hozzátenném hogy minden nap azzal indít, hogy megkérdezi, hogy érzem magam "alul" fáj, csip, vagy épp tünetmentes vagyok e, ha azt mondom hogy faj picit, akkor sajnálja nagyon, ha azt mondom hogy most épp jó, annak örül nagyon. Nyilván hiányzik neki a szex, de sose erőlteti. Ha epp alkalmunk van szexelni, akkor megkerdezi hogy szeretnék - e vagy úgy érzem nem fog menni. Ha azt mondom hogy nem fog menni, akkor nem puffog, nem sertődik meg, mindig azt mondja hogy semmi baj, addig várunk amíg úgy érzem készen állok, és mindig elmondja hogy az én egeszsegem a legfontosabb. Szóval azért nem akkora s*fej.
2020. máj. 12. 14:09
 12/12 anonim ***** válasza:
Te céloztál rá,hogy lehet a kéz higéniájának köze van hozzá,hogy beteg vagy. Ő meg válaszolt rá....Ennyi
2020. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!