Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha munka után nincs kedvem a párommal szeretkezni?

Figyelt kérdés
Nagyon elfáradok, nem érti meg. Tudom hogy neki viszont kell, de minden nap nincs erőm hozzá. Ő nem fárad el neki könnyebb. Mit tegyek?
2020. máj. 14. 05:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj fözni vagy bnözni menj vhova, mindig mintha dolgod lenne es nem ersz ra
2020. máj. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Kommunikáció. Meg kell beszélni, ha van egy kis esze, megérti.
2020. máj. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Csináljátok munka előtt.
2020. máj. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Engedd el qrvázni!
2020. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Elég önző, ha nem érti meg. Hol van itt a te érdeked, hogy olykor pihenj is? Több meló kellene neki otthonra.
2020. máj. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nincs olyan, hogy neki “kell”, nyugodjal meg, ha felall a kuki, az le is konyul magatol.

Sosem szexelunk, ha nincs kedvem, az eroszakoskodassal csak annyit lehet elerni, hogy akkor se lesz kedved, amikor nem vagy faradt :)

2020. máj. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te a férfi vagy a nő vagy?
2020. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk is probléma ez... Mindennap fáradt, és hétköznap szinte nincs is szex... Ha meg van, akkor látom hogy nyűg neki... Es csak azért van, mert én szeretném... De úgy meg elmegy a kedvem... Szerintem meg igenis elvarhato, hogy valaki szexeljen munka után, úgy, hogy gyereke sincs,ami plusz elfoglaltság... Es ez nem önző hozzaallas. Az nem az, hogy mindig igazodni kell és megértőnek lenni?! Hagyjuk már...
2020. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as a kettő közt azért van egy középút, ami jó lenne mindkét félnek. Nem kell minden délután, de a Kérdező is meg kéne nézze, mitől fárad el ilyen bitangul, hátha tud rajta változtatni (rossz kaja, általánosan tunyább, stb.).
2020. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, aztán kiderült, hogy vashiányos voltam. Utána szedtem rá gyógyszert, az sokat segített, illetve elkezdtem egy órával korábban lefeküdni, az alváshiány is nagyon ki tud jönni délutánra.

De ebben az esetben az is lehet, hogy szimplán más az igényetek, ha tényleg egész héten nem kívánod.

2020. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!