Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe jobb csaj nálam, hogyan körözhetném le?

Figyelt kérdés

A párom ex barátnője nagyon bomba csak, szőke és nagyon csinos.

Belevagyok teljesen betegedve, régen szép lánynak gondoltam magam de amióta ismerem ezt a lányt teljesen nulla az önbecsülésem. Rá akarok hasonlítani, mert szebbnek látom magamnál. Folyton brutál csinosan néz ki mert bankban dolgozik. Nekem a munkám nem igényli a csinos ruhákat de azért én is felveszem a szoknyát és magassarkút pedig én ápolónő vagyok. Figyelek magamra és a bőrömre is. Két év van köztünk az exével a lány annyival fiatalabb nálam. A párom soha nem beszél róla én viszont mindig elmondom az aggályaimat és, hogy mennyire nincs önbizalmam a lány miatt. Ilyenkor elmondja, hogy a nyomomba sem ér és, hogy ha ő kellene neki vele lenne. A nap sok percében ezen emésztem magam. Szeretném én is kiszőkíteni a hajam..

Egyébként az alakom ami talán nekem jobb, esetleg ha arra többet edzenék az segítene vajon? Szeretném már jó csajnak érezni magam újra



2020. máj. 14. 20:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan tedd rendbe magad. Majd ha felhagysz ezzel a dedós versengéssel, akkor boldog leszel. Nem véletlen, hogy veled van, és nem vele.
2020. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hajad színével, koroddal, testeddel van a baj, hanem az agyaddal.

Nem kell senkivel versengened, ha ő téged akar!

Ezzel a hozzáállással nem közelebb húzod, hanem eltaszítod magadtól.

2020. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Az exével van együtt? Nem. Veled van együtt? Igen. Innentől mi a kérdésed?
2020. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nap mint nap latod az exet vagy mi a gond? Felejtsd el.
2020. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nem magadból kiindulni és elhinni, hogy nekünk férfiaknak veled ellentétben nem kizárólag a külső számít! Mondjuk a kérdésed alapján belsőre sem valószínű, hogy jobb lennél az exénél, ilyen gyerekes gondolkodással.
2020. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig lesztek együtt, ha ilyen maradsz.
2020. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezt még női szemmel is szörnyű olvasni... egyetértek az #1-es válaszolóval.

24L

2020. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó úton jársz ahhoz, hogy belőled is ex legyen🙄
2020. máj. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet önbizalmat vissza nyerni? Szeretnék dolgozni magamon
2020. máj. 15. 06:58
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ápolónőként közel vagy a pszichiáterekhez.


Üdv. egy másik ápolónő.

2020. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!