Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltatok már kamu msn-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már kamu msn-t hogy leteszteljétek a párotokat? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 02:13
1 2
 11/14 anonim válasza:

én is csináltam, és igenis volt értelme. Volt okom gyanakodni és be is vált.

Ráadásul csak annyit csináltam, hogy csináltam egy myvip adatlapot, amivel csupán megnéztem az ő adatlapját. Kiraktam képet egy csajról. Erre ő látta, hogy megnézte egy csaj és írt a "csajnak" egy levelet, és msncsere, és találkozni is akart. De azt már nem mertem bejátszani, hogy a "csaj" nevében megbeszélem vele a randit, és én megyek oda, ahhoz túlságosan szerettem:S

2010. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
egy barátomat szeretem nagyon de ö nagyon hüséges volt szoval ienre nem volt szükség, a többi fiu nem érdekelt szoval öket leszartam :D
2010. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

velem csinálta a fiú akivel jártam. a járást 3 napig bírtam utána azt mondta hogy kösz elég volt, ez nekem így nem megy. olyan gyors volt, annyira akart én meg annyira félénk voltam és még szerelmes sem voltam, csak tetszett a fiú.

aztán bejátszotta velem, hogy felvett egy kamu msnra és mondta hogy látott az állomáson és szeretne velem találkozni. én nem mondtam neki igent, mert éreztem a kamu-szagot és nem akartam senkit sem megbántani , meg furcsa volt hogy név nélkül akar tőlem szinte kierőszakolni egy randit.

megkérdeztem közös ismerősünket hogy nem ismeri ezt az msn címet, és ő mondta hogy dehogynem, ez a barátod egyik kamu msn címe.

na nekem több sem kellett, okot sem adtam féltékenységre, nap után tesztelget, és az egész kapcsolatot ketrecnek éreztem. szóval ott hagytam. nem ért annyit a fiú.

2010. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igen, de én is kényszerből. külföldi srác, nagyban dúlt a love legalábbis részemről. de tudtam h sokat jár ilyen ismerkedős chatre.. és hát felvettem így egy kamu címről és jah.. erősen elvolt a "csajjal"... dobás lett a vége.
2010. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!