Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, szerintetek is gáz, vagy az ő felfogásával van gond?

Figyelt kérdés
Sajnos eltörött a kezem, ezért elég bénán tudok mindent megoldani. Szerintem érthető, hogy ebben a helyzetben szükségem van segítségre. Több mint 2 éve vagyok együtt a barátommal. A lényeg, hogy megkértem segítsen a borotválásnál, mivel azért még szeretnék ápolt lenni. Sajnos nem úgy reagált ahogy vártam erre felháborodott, hogy hogyan gondoltam ezt, ő nem a cselédem, hogy ilyen gusztustalan dolgot csináljon, majd elment és már egy hete nem veszi fel nekem a telefont, és nem is találkozik velem. Bevallom teljesen lesokkolódtam, tényleg ekkora gond volt ez a kérés férfi szemmel? Nem értem a reakcióját.
2020. máj. 28. 10:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem van valakije, vagy már nem szeret, ha egy ilyen dolgon kiakadt.

Semmi extrém nincs benne, nekem is csinálta férjem, mikor nagyobb volt a hasam várandósan, aztán végére szex lett belőle. Furi a pasid.

2020. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
7%

hát ez nekem nagyon fura kérés lenne:D

az igaz hogy valamilyyen szinten jó számítani ilyenkor valakire, de azért egy a kéztörés,, nem rokkantság..meg hát attól is függhonnan kérné hogy leborotváljam

mindenesetre ..Én első körben kozmetikushoz küldeném a barátnőm. ( felajánlanám h kifizetem) 24F

2020. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
65%
Kozmetikushoz kuldened torott kezzel? 😀neked sincs sok eszed
2020. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
9%

miért is nincs sok eszem? :D

az orvos a kezét már rendbe rakhatta... a kozmetikus meg szőrt leszedné neki..

vagy te akkora marha vagy h azt hitted kozmetikus gipszeli be a kezét?

2020. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
63%
Gondolj bele... ez csak egy törött kéz. Ha terhesen, pocakkal kerülsz kiszolgáltatott helyzetbe, szerinted mennyire lenne segítőkész? Ha nem akar segíteni, akkor vagy közölje normálisan, vagy törődjön bele, hogy egy ideig szőrös leszel.
2020. máj. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
0%

Pont leírtad a lényeget! Ez csak egy TÖRÖTT KÉZ!

Igen valóban nem kellemes, de nem egy tehesség vagy lebénulás.2-3 hónap után rendbejön.

Ilyenkor természetes lehet segíteni felöltözni neki, helyette megcsinálni a ház körüli teendőket , mosogatni , főzni ecetera.

De szerintem a seggét kinyalni se kell. Amit a kérdező kért az meg nálam már erősen az a kategória!

2020. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
81%

volt már eltörve a kezed ? elküldenéd kozmetikushoz kiszolgáltatottan ahol mégscak normálisan fel -le se tudna öltözni segítség nélkül.

Nyugodtan lehet parasztnak lennni, gondolom nem két- három hetes dzsungelt kéne leborotválni.

Szánalmas egyes férfiak mennyire életképtelenek. Mi gyereket nyomunk ki magunkból, némelyik " férfi" meg egy szőrszáltól frászt kap. Vicc, és veritek a nyálarokat ugyan miért nincs nőtök....

2020. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
0%

Igen képzeld , volt már eltörve :) És képzeld egy kézzel is sikerült megborotválkoznom!;)

( Mellesleg nekem semmi bajom sincs vele , ha nem teljesen csupasz... nekem magával az elvvel van bajom , hogy sok mindneben segítek , de ezt már nem csinálom meg neki)

2020. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
55%
hát akkor még nagyobb f*sz vagy mint eddig gondoltam
2020. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
haha:D nyugodtan sértegess. De én attól még így gondolom
2020. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!