Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton a szexuális múltammal kapcsolatban kérdezget. Elmondjam neki hogy tavaly nyáron 4 férfival szexeltem egyszerre egy kerti partin?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 13:44
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
77%

6# A lenyelés nem nagy dolog.

De mondjuk egy kerti partin fél tucat csávóval...

Nem is fejezem be a mondatot :D néha csúnyán fogalmazok

Szóval engem zavarna, és nem azért, mert a szexuális élményeim számát akarom összevetni, meg túllicitálni. Hanem mert.. valahogy illúzió romboló, számomra ez annál intimebb dolog 🤷 De ez csak az én véleményem

2020. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, nem az a jó nőség fokmérője, hogy valakinek hány kalandja volt...


Kérdező, te mérlegelj, hogy mennyire fontos neked ez a pasi. Azt kéne felfognia, hogy a múlton felesleges rágódni. Most mit gyötri magát azon, hogy másnak lenyelted? Mi a férjemmel sosem részleteztük ilyen szinten a múltunkat egymásnak.

A 4-es szex kicsit más, van, akinek erkölcsileg nem fér bele. De gondolom már ezt is tudod róla, hogy mennyire nyitott az ilyesmire.

2020. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
63%
7-re értettem az utolsót, csak közben érkeztek még válaszok.
2020. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
34%
#6: nem sok jövőt jósolok neketek. Az első alkalommal félre fog lépni.
2020. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ne mondd el. Nekem nőként több tapasztalaton van hármas, négyes stb. dolgokban, segédeszközökben mint neki férfiként, pedig jóval idősebb. Szerintem amellett, hogy izgatja, zavarja is. Szerintem a te pasid is így lenne. Izgatná de zavarná is, lehet ismétlést akarna vagy több csajt.

De így is van, amit nem mondtam el neki. Ő is nagy p+nabubus, így tuti 100 nő megvolt neki az évek során, szerintem nem is számolja... Ő sosem kérdezte, hogy én hány pasival voltam, de nem is mondanám meg. Egyszerűen csak elvből nem, maximum egy hosszú kapcsolatban, amikor lehet, hogy utána nem nagyon lenne más... A volt párom pl. sosem volt 2 nővel, de én meséltem a hármasokról neki, erre elment egy "leszbi" prosti párhoz, mert gondolom nem hagyta a dolog nyugodni, de a kapcsolatunkba sem akarta ezt beemelni, így nem velem akart hármasban lenni...Fura dolgok vannak.

2020. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Van egy olyan érzésem, ha a párod megtudja, csak még frusztráltabb lesz. Mondjuk nekem már így is elég erős, hogy faggat meg ilyen kérdéseket erőltet rád. Az ilyen embernek nem való párkapcsolat, képtelen leakadni mások mások múltjáról és a saját frusztrációját vetíti ki rád.
2020. máj. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
75%
Mond el neki, hogy volt pár kalandod, de az a múlt es nem véletlenül vagy most kapcsolatban es nem szeretnel a multadrol beszelni. Az meg hogy reszletekbe belemenoen kerdezget eleg fura, szerintem kicsit frusztrált a barátod.
2020. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
31%
Egyedül neked van jogod hozza, hogy beismerd, szajha vagy. :P
2020. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
59%
Azért itt az is számít, hogyan történt.
2020. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
15%
#12 Valamilyen szinten pedig de, fokmérője. Egy magamfajta sz.r nőnek egész életében nem jön össze 4, nemhogy egy nap alatt...
2020. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!