Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton a szexuális múltammal kapcsolatban kérdezget. Elmondjam neki hogy tavaly nyáron 4 férfival szexeltem egyszerre egy kerti partin?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 13:44
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Focicsapatnak volt bulija. Iszogattunk aztán így történt. A srácok focisták én az egyiküket ismertem aki elhívott.
2020. máj. 28. 14:39
 22/56 anonim ***** válasza:
62%
Ha szakítani akarsz, akkor mondd el. Annyira egy fusztrált p*cs lehet, hogy ez biztosan zavarná. Részleteket is akarna tudni. Nem tudom miért vagy egy ilyen emberrel...
2020. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha őszinte a kapcsolatotok, párod érdekli, nem szégyenkezel azért ami történt, nyugodtan elmondhatod. Ugyanakkor írásodbol nekem úgy tűnik, nem vagytok kompatibilisek, párod egyértelműen zavarja valami, amit nem tud elfogadni a múltaddal kapcsolatban, lehet csak indokot keres a szakításra.
2020. máj. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
26%
Hu bakker, és belőled egyszer családanya lesz. Sajnálom a "párod", egy hazug rittyót fogott ki :/ Nem baj, majd rájön. Mond el neki persze, legalább a hazug nem lesz a neved előtt.
2020. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
74%
Miután minden titkodat elmondtál neki, amire rákérdezett (és továbbra is együtt maradtok), olyan féltékenységi jeleneteket rendez majd le, hogy belebolondulsz. Ne mondj el neki semmit, illetve, ha szabadulni akarsz tőle, akkor még hozzá is tehetsz valótlan eseteket.
2020. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
73%

Azért az ironikus, hogy volt itt pár hónapja egy kérdés, valami olyasmivel, hogy "Mennyire zavarja a nőket, ha egy férfi szexklubba járt, és megvolt neki jópár nő". Sorjáztak a válaszok, hogy az ilyen ember párkapcsolatra alkalmatlan, az efféle férfi megbízhatatlan, biztos összeszedett valami betegséget stb.


Ha egy nő vágatja magát partiba, az meg teljesen normális, és aki kiakad rajta, az frusztrált gyökér.


Öhm... oké :D

2020. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
83%

En ugyan meg soha sem duplaztam vagy akar tobbel egyszerre, de a minap pont rakerdeztem a paromra, hogy hogyan reagalt volna, ha anno a kapcsolatunk kezdeten kozoltem volna, hogy mar kiprobaltam a harmast. Azt valaszolta, hogy tuti nem folytattuk volna,mert neki olyan no nem kell.

Nem ismerjuk a parod,lehet, hogy o maskepp reagalna le. Inkabb tartsd meg magadnak ezt az infot!

2020. máj. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
85%

Volt egy lány nem az tipikus jó nő de nekem a külsőre nagyon bejött képeken. Az az eset volt, akiért képes az ember harcolni. Eleinte az alap köröknél belső tulajdonságai is,kicsi vagányabb volt mint az ideálom,de tetszett.

De!!!! 3-4 nap után minden éjjel el kellett mondani le kellett írni mit tennék vele az ágyban,de mindig valamit újat fantáziáljak. Hát a szex szerintem nem elméleti dolog.

Mesélte ,hogy a,legjobb barátnője mindig mondja,másszon rá pasikra,d**jon velük. Elég aktívan élték a városi kocsma éjszakai és buli életet,bár elvileg nem ivott...

Na de térjek a lényegre...ezek ismeretében elmesélte, egyszer elmentek a volt osztálytársához szallonát sütni,vörösboroztak 6an voltak és mindenki mindenkivel volt az ágyban. De olyan élményként mesélte,amennyire neki pozitív volt nekem annyira negatív...kb úgy értelmeztem neki erre igénye van.

Én nem mondanám el a helyedben. De ha elmondod se mindegy, hogyan extra élményként vagy megtörtént egynek jó volt.

Sok itta szakítás párti, én a problémák okának feltárásában hiszek. Miért zavarja hogy te tapasztaltabb vagy? Mitől fél?? Jóa szex köztetek??

2020. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szeretnéd az igazat elmondani akkor mond azt amit hallani akár. Gond megoldva.
2020. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
82%
Ne mond el, a 4-es szex pasikkal, az ő részükről ürités. Elég megalázó szerintem, ne akard, hogy a párod ilyen szerepben gondoljon rád
2020. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!