Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom folyton a szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom folyton a szexuális múltammal kapcsolatban kérdezget. Elmondjam neki hogy tavaly nyáron 4 férfival szexeltem egyszerre egy kerti partin?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 13:44
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk csak. Az egyik berakta a nunidba, a másik a se..lyukadba, a harmadik a szádba, és a negyedik mit csinált. Csak nem dupla annál volt?
2020. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
82%
Nőnek ne nagyon nevezd magad. Sértő a valódi nőkre nézve
2020. okt. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fordulj sürgősen pszichológushoz, ha ez igaz. Nem, ez nem normális, és nem olyan dolog, amit bárki simán elnéz. A múlton nem lehet valtoztatni, viszont ideje észhez térned és egy kicsit elkezdeni tisztelni önmagad.
2020. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
52%

49#


"Egyrészt van, akinek ez a perverziója, hogy nézze, mások dugják a nőjét. Erről is megvan a véleményem, de mellékes."


Hát akkor írd le a véleményed :) Ezen a platformon nem kell magadban tartanod.


(Amúgy miért pontozzátok le azokat, akiknek ez nem fér bele? Nem mindegy nektek? Igen, egy nő az én szememben nem fog nőni attól, hogy sok emberrel lefeküdt. Sőt, veszít az értékéből. Sajnálom, és nem erkölcscsőszködök, ez a véleményem. Tök mindegy, ki mivel magyarázza)


Kérdező: a barátodat ez frusztrálja. Ha továbbra sem fogadja el, keress olyat, akit ez nem fog zavarni. Ő pedig olyat, aki az ő elveivel nem ütközik.

2020. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%

Előző:

Annak 2 oka lehet általában. Az egyik tuningolni akarja az egóját azzal, hogy a másik pasasnak biztos kisebb a farka, meg szarabb az ágyban.

A másik meg úgy van vele, nem tartja sokba magát, és inkább nézi, mint csinálja.

A véleményem, hogy mindkettőnek az önértékelésével vannak valójában gondok...


Egyébként nem pontoztam senkit semerre.

Viszont az én szememben sem nő az értéke egy nőnek attól, hogy x pasival volt. De nem is csökken. Szimplán nem ez határozza meg.

(Kivéve, ha kapcsolat mellett teszi. Abban az esetben elítélem. A pasit, aki félreba$zik, szintúgy.) Szingliként, ha senkinek nem árt vele, azt csinál, amit akar. (Én így gondolom. Aki nem így gondolja, azzal meg nem egymást keresik.)

2020. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

55# Magyarul a saját barátnőjét tárgynak tekinti, eszköznek a saját egója növelésében.

De el tudom képzelni, hogy valaki ezt élvezi.

2020. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!