Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem nőhöz méltó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem nőhöz méltó viselkedés ez?

Figyelt kérdés

A történet ami nincs még 24 órája sem hogy megtörtént pontosabban tegnap épp arról beszélgettünk, hogy kinek mennyi partnere volt (szexuális partner is) és az ugye köztudott, hogy ha egy nő azt mondja kevés vagy max 3-4 akkor az lehet akár 10-nél is több, míg ha egy férfi mondja, hogy sok vagy akár 10-15 akkor valójában fele annyi sem.

Ezt elmondtam barátnőmnek tegnap este és kikerekedtek a szemei majd közölte, hogy neki tényleg - rajtam kívül - csak 1 férfi volt az életében, mert nagyon bizalmatlan a kapcsolatok terén, főleg férfiak esetében.

Hogy ez mennyire hihető azt döntsétek el ti, én személy szerint nem hiszek neki, mert nem átlagosan szép lány, hanem nagyon csinos, kihívó, temperamentumos, ami nem lenne gond, nem is az, de remélem megerősítetek engem abban, hogy egy ilyen lányt biztos körberajongott anno nem 1-2 férfi - 25 éves - és biztos nem eggyel szexelt, ami nekem nagyon b*ssza a csőrömet így finoman szólva és nem azért mert nekem kevés partnerem lett volna - nem is sok, rosszul sem nézek ki -, hanem mert számomra nagyon undort keltő, hogy többen is... szóval értitek.

A lényeg pedig az egész sztoriban az, hogy tegnap este ugye azt mondta nekem, hogy féltékeny rám, mivel sok lány néz meg engem az utcán, boltban bárhova ahova megyünk és nem értettem ezen mit problémázik, felróhattam volna neki ugyanezt egyébként mert szinte egy az egyben én is azt látom, hogy őt is állandóan kukkerolja a postástól kezdve a családos apukán át a 80 éves bácsiig szinte mindenki és rákérdeztem, hogy mit szólna ahhoz, ha megdugnék egy másik lányt és nem érdekelne ha megbántanám ezzel.

Ehhez már nem tudott mit hozzászólni, láttam is rajta hogy nagyon szíven ütötte és ugyanígy visszakérdezett, hogy mi lenne ha ő is megcsalna valakivel és utána elhagyna, amire őszintén megmondom nem akartam így reagálni, de megütöttem, kapott egy pofont és utána könnyes szemmel mondta, hogy ő nem ezt érdemli tőlem, hogy lehetek ilyen bunkó mikor szeret meg hasonló dolgok. Meg hogy nem így ismert meg, de tényleg nagyon felidegesített és ezt nem is értem, hogy hogy reagálhat valaki így, mikor egyértelmű, hogy hazudik és biztos nem 1 férfival volt könyörgöm, hát ha látnátok élőben a totál ellentéte ugrana be nektek is én meg úgy mint a többi f*szi vizuális típus vagyok és nyilván a külseje az ami alapján először ítélek akár negatív akár pozitív irányba.

Tehát a kérdésem igazából annyi lenne csak, hogy találkoztatok e már - szerintem amúgy biztos nem - olyan nővel aki nagyon csinos, de kevés férfival volt együtt, és hogy így minden nőiességet eldobva reagál, hogy megvádol ilyenekkel meg kiprovokálja azt hogy egy férfi megüsse utána még ő sír. Most ez nőhöz méltó viselkedés? Nem akarok semmi többet róla elmondani, mert szeretem de ezek a dolgai, a vádolás a féltékenység a HÜLYESÉG azt nem nyelem be.

Ami pedig a legérthetetlenebb számomra és most jön a ráadás, hogy ő nem áll szóba velem, pedig nekem lenne okom inkább ezt csinálni vele, most mindent csinál a házban csak engem kerül, mintha semmit nem csinált volna. Jogos a kiakadás vagy nem?



#nő, férfi, kapcsolat, féltékenység, vita, veszekedés, hiba, lány
2020. máj. 30. 14:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/277 A kérdező kommentje:

Ahhoz senkinek semmi köze hogy nekem ezzel meg azzal milyen a kapcsolatom, de tudod mit elárulom semleges. A többit nem tudom, DE, nem is vagyok rá kíváncsi, mert attól tartok abból lenne nekem egy enyhe stroke-om.


Mi a nőgyűlölet? Definiáljuk akkor, jó? Mert egyeseknek (nektek) már az is az, ha a tényt ténynek nevezi valaki, alá tudja támasztani és érvel méghozzá teljesen korrekt módon, igaz beletaposva ezzel - nem szándékosan - más lelkivilágába.

2020. máj. 30. 15:57
 62/277 A kérdező kommentje:

Eddig ez az egyetlen kérdés amit ezzel kapcsolatban kiírtam az oldalra még anno:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



De nem ez ihlette azt hogy ezt a kérdést kiírjam, mert az 2018-ban még akkor volt amikor megkaptam azt hogy nőgyűlölő vagyok, az előbb említett okok miatt.

2020. máj. 30. 16:02
 63/277 Savlekotő ***** válasza:
100%

Akkor neked sincs közöd hogy előtted kinek hány volt,ha 3 volt akkor az már kxrva a te álláspontod szerint?.. Veled nagy gondok vannak ha a saját feltételezésed alapján ítélsz meg mindenkit,csak mert az csinos nő csak ágyra járó lehet,akit csak megdugnak,lehet már volt erős strokod,azért vagy ilyen agyilag.. Inkább játsszál pc-n nektek az való.

70F

2020. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/277 A kérdező kommentje:
27 évesen már kinőttem ezekből a dolgokból köszönöm, maga nyugdíjas ha jól látom, vagy csak trollkodik? Csak mert mindig odaírj a korát. Ön mit tudhat erről? Ez már 2020. Nem a 70-es évek amikor ön volt 20 éves. A mai világot összehasonlítva az 50 évvel(!) ezelőttihez nagy blődség.
2020. máj. 30. 16:09
 65/277 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te viselkedesed egy elmeteghez melto. Remelem hamar lapatra kerulsz!
2020. máj. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/277 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező! Miért érdekelnek a lány akkori dolgai, mielőtt veled kezdett? NINCS HOZZÁ KÖZÖD. Az az életének az a része, ami tőled független. Nem tartozik érte számadással. Akkor sem, ha te nem így gondolod. Nincs jogod felelősségre vonni a te előtted történt dolgokért, bármi is volt vagy nem volt az.

Ha netán beavatna, akkor egyet tehetsz: döntesz, hogy elfogadod és maradsz vagy nem fogadod el és mész.

Pofonhoz nincs jogod. Egyhez sem.

Amivel te vádolod őt (ok nélkül), az maximum valamiféle erkölcsi elvárásnak meg nem felelés. Amit viszont te követtél el ellene, az köztörvényes bűncselekmény. Sokkal súlyosabb. Érted a különbséget? Nem hiszem, különben nem ütnél meg egy gyengébbet. Semmilyen ürüggyel.

2020. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/277 A kérdező kommentje:

A tény az tény. Ezzel lehet vitatkozni csak nem érdemes.


Ha nem ütöttem volna meg, akkor is nőgyűlölő lennék a szemetekben?

2020. máj. 30. 16:15
 68/277 anonim ***** válasza:
100%

#45


Ajajj! Minek adtál ötletet? Most lesz plusz 10 indoka, amiken kombinálhat és tuti, mind a 10 igaz !

2020. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/277 Savlekotő ***** válasza:
100%

Mit tudhatok,leírtam hogy bántalmazott nőkkel gyermekekkel foglalkozom sok sok éve,és a te fajtádat kell kerülni messzire,akik példának okáért egy feltételezésért oda vernek mert a nő csak hazudhat ha csinos csak ágyrajáró kr va lehet,ha volt előttetek 3 férfi az életében már k vának tartjátok,de nektek mindent szabad. Kapcsolatban csak szét teszi a lábát egy nő más funkciója nincs,amelyik dolgozik attól futtok mert nem lesz jó lábtörlőnek.. Remélem nem megy vissza újabb pofonért szegény leányzó,mert megint valami miatt hazugsággal vádolod majd meg ami a fejedben létező kép és nagy adag komplexus oka és jön az újabb pofon és a többi.

27 évesen lehetne több sütni valód,hogy attól hogy valaki csinos megnézik,nem feltétlenül jelenti hogy 100 pasi ment át rajta előtted. Nem vertem nőket pofon 20 évesen se semmi téveszme végett....

70F

2020. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/277 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen meg vagyok döbbenve! Eddig azt hittem, hogy ez egy kamu. De egy kamu sztoriba miért fektetne ennyi energiát a kérdező? Tényleg vannak ilyen emberek?? És szóba állnak vele a nők?? Normális az ilyen?
2020. máj. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!