Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 178 centi vagyok és 86 kiló....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

178 centi vagyok és 86 kiló. Feleségem azt mondja már nem fekszik le velem mert nagyon meghiztam. Normális ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 08:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
2020. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%

Biztos nagy a pocak :( rossz érzés hogy valaki rajtad fekszik és a hasa közben nyomja ott lent.

Ugye érted?

Irtózik tőled.

Ha meg akarod menteni a házaságodat akkor tornáznod, futnod kellene, jobban odafigyelni a testedre.

Ennis bírnék többet enni, de nem egészséges.

2020. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Az én parom.is hajlamos a hízásra és nem mozog. 178 cm/100 kg. Ha nagyon odateszi magát lead ebből,de gyorsan felszedi. Nekem se tetszik ez. Amíg Ő megjegyzi,h olyan formás vagyok,nekem is jó lenne viszont elvárás.
2020. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Mindenki azzal fekszik le, akit vonzónak tart.
2020. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
46%
Normális, de ha azt kérdeznéd, hogy normális-e, hogy a feleséged meghízott és már nem akarsz lefeküdni vele, akkor szemét disznó lennél.
2020. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
26%
Ez semmi. Ürügy. Abszolút rendben van a súlyod a magasságodhoz. Nem divat már amúgy sem a fogpiszkáló lábú, hasát mosó, de hátán habzó srácok.
2020. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
A súly/magasság arány alkattól is függ. Lehet vki sportos alkattal is ennyi,és lehet pocakos,lagymatag is.
2020. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, szerintem iszonyú felületességre vall, ha nem fekszel le azzal akit szeretsz, mert felszedett 10 kiló felesleget. Akkor tulajdonképpen nem is őt szereted, lehetne melletted bárki, csak jó teste legyen.

Nekem az ilyen emberek nemtől függetlenül taszítóak, mint a kedves feleséged. Ettől függetlenül az egészség fontos, régen is edzettél, mint írod, tehát nem így ismert meg. A férfiak könnyebben fogynak mint a nők, izmot is könnyebben építenek. Kicsit bedobod magad, edzel, odafigyelsz a kajára, kihagyod a nasit, cukros üdítőt stb. és különösebb fogyókúra nélkül is lemegy pár kiló, aztán meglátod, megjön-e az asszonyka kedve. Ha nem, hagyd ott és keress olyat aki önmagadért szeret. Már persze, ha te is ilyen vagy. Ha mindketten felületesek vagytok, akkor megérdemlitek egymást, és akkor tessék odafigyelni,dolgozni keményen, aztán nehogy megöregedjen valamelyikőtök....

2020. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
19%

Ez normális.

Az nem volna normális, ha ő arról panaszkodna, hogy szülés kapcsán felszedett x kilogrammot és te nem fekszel le vele. Akkor egy szemét állat lennél, de ezzel így semmi baj. :)

2020. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Igen, másik kérdés ihlette a kérdésem, főleg az mozgatott meg, hogy felesegem nem dolgozik ovi és iskola van ergo napközben szabadidős és mégis van rajta 5 kiló plusz, ami engem nem érdekel. Rajtam van 7-8 kiló plusz, de ez probléma.


Igazából mindenkinek igaza van, foglalkoznom kellene azzal, hogy ne legyen tulsulyom, zavar is, azt is mondom hogy ha valaki akar, időt tud rá szakitani, de nehez.

Naponta dolgozom 10-12 órát , emellett valamennyit a gyerekekkel is vagyok, étkezésnek meki és társai mert azt tudom úgy megoldani hogy 3-5 percnél több időt nem vesz el a napombol egy egy étkezés.

Este éjjel meg nincs kedvem már semmihez. Ilyenkor hétvégén pl most is fozocskezek es nehéz megállni azt, hogy ne kóstoljam meg.

2020. máj. 31. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!