Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 178 centi vagyok és 86 kiló....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

178 centi vagyok és 86 kiló. Feleségem azt mondja már nem fekszik le velem mert nagyon meghiztam. Normális ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 08:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%

biztos lehetsz benne, hogy ennek semmi köze a testsúlyodhoz.

azért nem fekszik le veled, mert nincs kedve. esetleg ülj le vele, és beszélgessetek.

2020. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
35%

"Nem tudom, szerintem iszonyú felületességre vall, ha nem fekszel le azzal akit szeretsz, mert felszedett 10 kiló felesleget. Akkor tulajdonképpen nem is őt szereted, lehetne melletted bárki, csak jó teste legyen."


Fordított nemekkel egyértelmű, hogy lankadt farokkal nem is tudná megdugni az asszonyt. Az élet tragédiája, hogy ha egy nő nem akar szexelni, azt még megdugjátok, mert nem kell semminek állnia.

2020. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%

Nem felületes az, aki fix dologra gerjed, ez valamilyen akaratlan, tudattalan berögződés. Gondolod, hogy aki talpakra, vagy vérre gerjed, vagy épp a saját neméhez vonzódik, az sekélyes?


Senki sem tehet arról, mihez vonzódik.


Ő is meghízott, de neked feláll rá így is(gondolom), ő így nem nedvesedik rád, tökmindegy hány kiló, fordított nemnél is ezt mondanám. Nem tehet róla, ez nem fairség, nem tudatos, nem igazságon múlik, hiába szeret, ha nem lesz nedves, nem szemétségből teszi ezt.


Az lenne durva, hogy megerőszakolná magát miattad, hogy ne érezd rosszul magad, mert dagi lettél. Szárazdugás vágy nélkül, az kell neked? Ki is itt a felszínes?


Senki se dugjon, ha nem akar, tökmindegy mi az oka, és senki se érezze emiatt rosszul magát. Nem kötelessége jófejségból senkinek lefeküdnie senkivel. Ti nem is nagyon tudtok, mert látványos a vágy hiánya, mi csak szólni tudunk, hogy nem vágyunk szexre, de így is megdugnátok minket.


Nem tudsz mit tenni, vagy lefogysz, vagy szakítasz és keresel valakit, aki rádgerjed így is.


Nem lehet a vonzalom tárgyát tudatosan kinevelni az emberből.


Sajna a szeretet és a szexuális vonzalom két külön dolog, ami akkor a legjobb, ha együtt jár.

2020. máj. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem normális. Nekem vonzó volt a párom plusz mínusz 10-20 kilóval is, és a jelek szerint én is neki, pedig jojóztam eleget. Persze, amikor épp megismerkedtünk, mindenki hozta még a jobbik formáját, de 20 év alatt senki nem marad ugyanolyan, jöttek gyerekek, betegségek, nem hagytuk el magunk, de azért lenne mit kritizálni egymáson és mindig voltak szakaszos hullámvölgyek, amikor nem jutott ilyesmire elég idő vagy energia. Ettől még jó vele és mivel már tudom, hogy jó, ezért vágyom rá, és a szeretet miatt szépnek tudom látni. Más, ha nagyon elhagyod magad valami undorító szintre, mondjuk ápolatlan és depressziós vagy, vagy totál stílust váltasz, de nem hiszem, hogy normális az, ha valaki ennyire fix dologra gerjed - ezzel az erővel már akkor már az is indok, ha másik befesti a haját vagy dezodort vált. Valószínűleg a feleségednek valami más baja van veled vagy csak magával. Pl. nem kommunikálsz vele, nem figyelsz rá, töltesz vele minőségi időt (a nőknek általában ez az erogén zónájuk), vagy épp hormonálisan olyan szakaszban van, hogy egyébként sem kívánná a szexet, és mérgében vagy hárításként mondta. Ilyen is előfordul.
2020. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
A világ nem úgy működik, hogy ahogy ÉN működöm, az az alap, és aki attól eltér, az béna.
2020. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
55%

#23 Nem felületes? Remek, de ezt az elején le kell tisztázni. Mert én nem jönnék össze olyannal, aki mellett nem szedhetek fel 10 kilót ha úgy alakul vagy nem öregedhetek, nem ráncosodhatok, nem ereszkedhet meg a mellem.

Tehát nem tudom a húsz éves formámat hozni negyven évesen. És ha nekem még mindig tetszik a másik így is, akkor jogosan várnám el, hogy ő is így érezzen. Minek kezd párkapcsolatba valaki, aki ennyire csak fix dolgokra tud felizgulni?

2020. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

De a ráncok, a bőr megereszkedése elkerülhetetlen, ha odafigyelsz, akkor nem jön fel 10 kg.


"És ha nekem még mindig tetszik a másik így is, akkor jogosan várnám el, hogy ő is így érezzen."


Ez meg nem így működik, ennyi erővel mindenen besértődhetsz, amit a párod nem úgy gondol, mint te.

2020. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem sértődök be semmin, de számomra a szerelem a másik elfogadása. Van amiről tehet, van amiről nem. Saját magadnak mondtál ellent amúgy: a ráncosodásról nem tehet. Így van, és? Ha az illető ráncosan már nem tudja kívánni, akkor pedig egyezzünk bele, hogy tartson egy 10 évvel fiatalabb szeretőt?


Az ápoltság, higiénia hiánya nyilván taszító, de ha stesszes, nehéz időszaka van, feljött rá pár kiló és nincs ideje, energiája edzeni, akkor ezért nem fogom elveszíteni az iránta való vágyamat. Mert szeretem. Mindegy, ezek olyan dolgok amiket, mint kiderültek, nem árt kapcsolat előtt megbeszélni. Mert az én számomra ez nem szerelem, amiről te beszélsz.

2020. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
23: ezt a hozzaszolasodat kinek írtad ? :)
2020. máj. 31. 19:27
 30/30 anonim ***** válasza:

Én sem jönnék össze ilyennel újra, de továbbra is fentartom, hogy nem felszínes, és nem tehet róla, és rohadtul nem tudja tudatosan befolyásolni, mire gerjed.


Ahogy egy lábfetisiszta sem jönne össze láb nélküli emberrel, vagy egy kövérekre gerjedő sem egy 45 kilós csajjal. Bármennyire szereti, merevedést, nedvesedést nem tud produkálni szeretetből, mert nem a szeretet váltja ki a szexuális vonzalmat.


Vannak mázlisták, akiknek elég, ha a másik megszólal, vagy megérinti, de ez csak az emberek fele, a többiek testre/egyéb ingerekre gerjednek, és ettől nem kevesebbek a másik félnél, nem felszínesebbek és nem tudják befolyásolni, mihez vonzódjanak szexuálisan.


Én sem terveznék 17 évesen olyannal egy életre, aki tinikre gerjed, hiába is szeret engem, de 18 felett már nem váltok ki belőle szexuális izgalmat.


Ez van, az emberek sokszor nem ismerik a másikat, vagy áltatják magukat, és azt hiszik, majd velük máshogy lesz. Nem. Ha tudom, hogy az egyik csak akkor indul be, ha 45 kiló vagyok, ezt nézi meg a nőkön és ezt keresi, nem állok le vele, mert tudom, hogy nem leszek mindig ennyi, és nem akarom törni magam, hogy ennyi legyek. Majd talál valakit, akinek ez fontos, és ketten boldog párt alkotnak.


(én a hajbaturkálásra nedvesedek egyébként, szerencsére nem kizárólag, de nagyrészt, ezért nem is kezdek kopaszodókkal hosszú távra) Nem tudom mitől van, nem tehetek róla, nem tudok rajta változtatni, pedig próbáltam. Ha valaha le kellene borotválnia a fejét a páromnak, elviselném, de nem lenne szex, hiszen nem indulnék be, a kopasz fejbőrtől borsódzik a hátam, szárazon meg nem dugok. Szeretni szeretném, ölelgetném, puszilgatnám, simogatnám, éreztetném, hogy fontos, de nem játszanám meg, hogy kívánom, nem követek el erőszakot a saját testem ellen.


Egyébként megnézném hány házasság menne szét, ha asszonyka úgy döntene, hogy az új trend a kopasz fejbőr, vagy bejönne olyan divat, hogy a férfiak magassarkút és minit kezdenek hordani combifixszel, sminkelnének, köldökpiercinget lövetnének. Egyik napról a másikra..nem kéne tagadni, hogy a megjelenés fontos, sokszor a szexuális vonzalomhoz kapcsolódik(majdnem mindig)


Szép a szeretet, de a szexuális vonzalomhoz csak ritkán van köze.

2020. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!