Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek utan megbocsajtanatok/adn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek utan megbocsajtanatok/adnatok eselyt?

Figyelt kérdés

-Nem torodik velem, nem beszelgettunk azt mondta most nincs kedve hozzam

-baratokkal akarja elvezni eletet

-mi regota tervezunk nyaralast h gyujtson ra de kb leszarja baratokkal meg mar volt kulfoldon es csak azt halgattam h mikor hova fog meg menni veluk

-aztan megis akar velem lenni de offolos szoveget kap

-csak elore leirt egy gunyos koszontest de a szulinapom napjan semmi

-random lany kommenteli a kepet akivel eddig nem beszelt azt sem tudom ki

-mar lehetne talalkozni 3 ho karanten utan de ink baratokkal programozik(egesz karanten alatt veluk volt)


De azt mondja elv szeret es velem akar lenni , ezek utan adnatok bizonyitasi lehetoseget?



2020. máj. 31. 12:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jo ezek aapjan tudom h igy tunik de majdnem 2 ev volt es kb csak az utso fel evbe kezdodott ez az elhanyagolas a tarsasag miatt..mem mentegeti akarom de azert pl ez nem csak szex v vmi volt..
2020. máj. 31. 14:28
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De mostmár csak az kb. Azèrt ha 1,5 èv alatt kifulladt a kapcsolat, akkor az nem volt valami komoly. Most meg már pláne nem az. Ennek így semmi èrtelme, csak húzzátok egymás idejèt.

De èrdekelne, hogy milyen esèlyről beszèlsz. Mondta, hogy változtatni fog, vagy valami hasonlót? Vagy az esèlyt csak úgy èrted, hogy továbbra is vele maradsz, ès remènykedsz, hogy máshogy lesz?

Esèlynek akkor van èrtelme, ha ő is akarja ezt a kapcsolatot, ès akar tenni èrte. Nemcsak benyögi, hogy de hát èn tèged akarlak...az egy nagy büdös semmi. Ezek csak szavak. A tettek számítanak.

2020. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen tudom egyenlore nem beszelunk es majd a talalkozasnal nem tudom mit fog mondani de hogy adnatok e ugymond feltetelekkel eselyt
2020. máj. 31. 15:07
 14/17 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy, adnèk, de csak akkor, ha látom, hogy tènyleg akarja, ha tènyleg nem akar elveszíteni, ès hajlandó változni. Ha csak azt látnám, hogy csak a levegőbe beszèl, akkor szèlnek eresztenèm.

Viszont èn azt gondolom a leírtakból, hogy már nem szeret tèged. Hónapok óta nem találkoztatok, de most is inkább haverokkal van, nem veled. Ez elèg sokat elárul.

Inkább már csak amolyan talonba vagy tartva. Azt sem tartom kizártnak, hogy ott a nagy haveri körben van csaj, aki èrdekli, vagy már tovább is jutottak ennèl. Az magyarázná ezt a hirtelen pálfordulást.

Szóval èn összessègèben ehhez már nem fűznèk remènyeket.

2020. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent soha nem volt lany tarsasaga kapcsolat alatt de mert akarna pl szexkapcsolatra megtartani ha messze lakunk egymastol am is es kulon meg elhetne szabad eletet es kavargathatna. A tarsasagaban sem volt soha olyan lany szerintem inkabb rajott a panik es most nagy bulizos haveros eletet akar inkabb...
2020. máj. 31. 15:30
 16/17 A kérdező kommentje:
Erdeklodott “szakitas” utan kb 2 hetente mindig irt vmit csak aztan utoljara offolos szoveget irtam neki de meg azutan is volt pl olyan h van egy ilyen kozos program ugymond szervezve elore es h majd ,,arra elmegyunk meg es akk ennyi...”
2020. máj. 31. 15:31
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent en soha nem irtam meg nem kuldtem neki semmit mert o kezdemenyezte az egeszet es lehet most o is ugyvan vele h megkapta az offolast es ennyi akk
2020. máj. 31. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!