Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít velem? Dobjam ki én?

Figyelt kérdés

A párommal kb 3 hete vagyunk együtt. Az első héten még minden nap, vagy minden másnap találkoztunk. Volt hogy csak fel órára, mert annyit engedett az ideje..

Mezőgazdaságban dolgozik, rengeteg allatuk van, szóval meló az van.

Viszont mostanában eléggé lelazult. Egy héten ha egyszer ide ugrik. A távolság nem probléma mert ha 10 kilométer van közöttünk sokat is mondtam.

Nem értem hogy lehet egy kezdődő kapcsolatot így elhanyagolni?.. Ha meg nem kellek neki minek tart?

Egy nap többször felhív.. Általában mindig ő ír először.. Naponta többször is megkerdezi mit csinálok, miujsag, de egyszerűen nem találkozunk és ez engem nagyon zavar. Már nem tudom hogy a tudtára adni, hogy ez semmi jóra nem vezet.

Már azon is elgondolkoztam, hogy elhagyom.



2020. jún. 3. 03:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ebből a leírásból úgy tűnik, aki le van lazulva, az te vagy. Nehogymár 10km-ről te nem tudod meglátogatni őt, ha már annyira hiányzik neked. Még ha 4km/h-val sétálsz is max 2,5 óra... ha van bringád meg 20 perc alatt ott vagy. Egy kezdődő kapcsolatba, ha nem hanyagolják el, akkor bizony a másik is fel tudja emelni a seggét amikor kell kérdező.
2020. jún. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen, lehet hogy neked se ártana megmozdulni és tenni a kapcsolatért.🤔
2020. jún. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
96%

Na igen, Te miért nem mész hozzá?

3 hetes kapcsolatban még ez nem a világvége. Mennyi lenne neked az ideális találkozási szám? Mondtad ezt neki, kérdezted, hogy mi az oka?

2020. jún. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

"Mezőgazdaságban dolgozik, rengeteg állatuk van, szóval meló az van."

Ennek ellenére mégis naponta többször felhív, felveszi veled a kapcsolatot, kezdeményez stb. Aki itt hanyagolja a másikat kettőtök közül, az inkább te vagy. Gyanítom, még nagyon fiatal vagy, s nem tudod felfogni, hogy milyen az, amikor egész nap, megállás nélkül melózni kell. Az állattartás és a mezőgazdaság sem piskóta e téren, te meg azon gondolkodsz, hogy szakítasz. Csóri gyerek. Szerintem jobbat érdemel nálad.

2020. jún. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem mész hozzá?
2020. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kissé furcsa, hogy még csak három hete tart a kapcsolat, de már ennyire túlparázod, nagy elvárásokat helyezel a párod elé. 1-2 hétig nem találkoztatok a munka és táv miatt, ez nem sok idō, de már ki vagy bukva, úgy írod le, mintha egy húzamosabb ideje ez lenne a helyzet, hol ott csak 1-2 hétrōl van szó. Ùgy tūnik, hogy eléggé elhamarkodottan hozol ítéleteket. Minimum legalább beszélni kéne errōl, nem pedig bevágni, hogy te most rögtön szakítani akarsz. Eléggé lesüt a leírásból a gyerekes türelmetlenkedés, nem így kéne hozzáállni.

Szerintem ennél kitartóbbnak kéne lenni egy kapcsolatban, nem folyton a szakításon gondolkodni minden apróságért.

Esetleg próbálj valami hobbit keresni, ami leköt, így nem a párodon pörögsz folyton.

2020. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg emeld meg te is a popód és látogasd meg. Pont hogy ő tesz a kapcsolatért, te meg mint a sült galambot, elvátod.
2020. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik rokonom is mezőgazdaságban dolgozik (borász, sok hektár földje van), ott is mindig van meló... Látom, neked nem volt egyértelmű, ez a munka mivel jár.

Az, hogy például 2-3 hetes nyaralás, annyit távol lenni, felejtsd el...

Egyébként, neki most is van egy komoly kapcsolata, inkább a lány szokott nála lenni, sőt, ki is megy vele a földekre és segít neki kötni a szőlőt, szüretelni stb.

Hidd el, nem tesz rád, hanem NINCS IDEJE elmozdulni. Fogd meg magad és menj el te hozzá.

2020. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is menj, lepd meg. aztan amig segitkezel neki is egyutt vagytok, beszelgettek
2020. jún. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3 hetes kapcsolat, mit kell ezen annyira filozni? Nem működik.
2020. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!