Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít velem? Dobjam ki én?

Figyelt kérdés

A párommal kb 3 hete vagyunk együtt. Az első héten még minden nap, vagy minden másnap találkoztunk. Volt hogy csak fel órára, mert annyit engedett az ideje..

Mezőgazdaságban dolgozik, rengeteg allatuk van, szóval meló az van.

Viszont mostanában eléggé lelazult. Egy héten ha egyszer ide ugrik. A távolság nem probléma mert ha 10 kilométer van közöttünk sokat is mondtam.

Nem értem hogy lehet egy kezdődő kapcsolatot így elhanyagolni?.. Ha meg nem kellek neki minek tart?

Egy nap többször felhív.. Általában mindig ő ír először.. Naponta többször is megkerdezi mit csinálok, miujsag, de egyszerűen nem találkozunk és ez engem nagyon zavar. Már nem tudom hogy a tudtára adni, hogy ez semmi jóra nem vezet.

Már azon is elgondolkoztam, hogy elhagyom.



2020. jún. 3. 03:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azért nem megyek én, mert nem egyedül csinálja a munkát, hanem az apjával. Akinek engem még be sem mutatott. Nem tudom mit szólna ha oda állítanék szó nélkül, hogy szia jottelek megnézni. Gondolom oka van annak is, hogy ő még nem mutatott magából semmit.

Ha tudnám hogy nem zavarná, akkor szívesen mennék én is. De így nem.

Szerintem nekem sem tetszene, hogy ha ide állítana, úgy hogy még otthon nem lett bemutatva.

2020. jún. 3. 11:04
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéld meg vele bakker.
2020. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Szóval, az zavar, hogy ő nem mondja, hogy átmegy, de te a világért nem mondanád, hogy átmennél. Tök logikus.
2020. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Zavar igen, mert én mondom neki hogy jöjjön, de mindig csak a kifogások.. Ő viszont sosem említette még, hogy én menjek. Gondolom mert nem is akarja
2020. jún. 3. 13:12
 15/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze lehet, hogy ő nem akarja, ez is benne van a pakliban.
2020. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem értem. Az a szegény srác állandóan dolgozik, te pedig elvárnád, hogy állandóan nálad legyen? Nem elég, ha egy-két naponta felhív, és majd hét végén találkoztok? Nem tudod magad lefoglalni addig?
2020. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!