Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátommal ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal ilyenek után?

Figyelt kérdés
Azt kaptam meg mai nap, hogyha ezt folytatom amit jelenleg tanulok akkor csak alja munkákat tudok találni, hasznavehetetlen leszek, a társadalom söpredéke. Azt akarja barátom váltsak szakot mikor ezt élvezem és szeretem. Nagyon megalázva érzem magam és dühít hogy ilyen nagyképűen beszél az emberekről és rólam, csak azért mert nevesebb egyetemen tanul fizikát.
2020. jún. 3. 15:40
1 2
 11/18 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Az állatorvos szerintem menő, bár félnék, h megharap valamelyik állat vagy gazdi. :D

Amúgy nincs vele gond, nem értem, h miért nézi le ezt a szakmát.

Kicsit tiszteletlenségnek tűnik, h gyakorlatilag értéktelennek gondolja, amit csinálsz (csinálni fogsz). Te ismered őt, biztosan tudod, h ezt leszámítva rendben vagytok vagy nem, de érdemes átgondolni, h miért mond ilyeneket neked.

2020. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Vicces amikor ilyeneket hallok, olvasok. Tesomnak volt egy csaja aki HR-esnek tanult. Az anyja könyvelő volt valamilyen diplomával az apja meg tanár. Lenezoen beszéltek a szakmunkasokrol villanyszerelőkről stb. Vicces mert faterom villanyszerelo, meg érettségije sincs, viszont kiváló szakember, vállalkozást csinált és ő mint “bunkó” villanyszerelő 5x annyit keresett mint a két diplomás együttvéve. Ja és senkit nem nézett le. Nem a diploma adja az intelligenciát.
2020. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Undorító a hozzáállása. Én otthagynám!
2020. jún. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi kegyetlen nehéz. A fizika lós.zar hozzá képest. Nemes lelked van, hogy ilyen hivatást választottál. Nem ő a te embered, mert nem támogat. Akarom írni, nem ilyen egy igazi társ. F
2020. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
Mikor először olvastam a kérdést, egyből azt válaszoltam volna, hogy igaza van a barátodnak, igaz nyersen de megmondta a frankót, és csak jót akar, viszont amikor kiderült hogy állatorvos leszel, megváltozott a kép, szerintem féltékeny rád, dobd ki, találsz jobbat
2020. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit ügyesebb állatorvos dagadtra kereshető magát.


Amúgy mindig elcsodálkozott hogy értelmes, normalis lányok mit keresnek ekkora parasztok mellett mert az ilyen megnyilvánulások nem csak úgy kibújnak, biztos volt már ilyen.

2020. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
a fizikát tanulóknak semmi hasznuk,egy nulla az egész..
2020. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16 persze, hogy volt már ilyen, a pasi szerint a háziállatok haszontalanok.


A kérdező is szenvedni szeret és beleesett a tipikus női hibába, a tahót azonosította a határozottal.

2020. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!