Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem én, vagy legyen így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én, vagy legyen így vége?

Figyelt kérdés
2 hete összejöttem egy 50 éves férfivel. Én 34 vagyok. Minden szép és jó volt, úgy nézett ki, hogy komolyan vesz. Bemutatott a legjobb barátjának, tesójának, sőt az anyjának is skypon. Napokat töltöttünk együtt. Szuper volt. Tegnapelőtt beszéltünk utoljára, azt mondta hogy a fia(19 éves) anyja (több mint 10 éve külön élnek) kórházban van, és hogy ott marad nála a fiával. Nekem ez nagyon rosszul esett, szerintem ez nem normális. Azóta nem hívott, és én sem kerestem. Nem tudom megemészteni ezt az infót.. Nem tudom hogyan tovább. Adjatok tanácsot legyszi..

2020. jún. 4. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát, mintha 14 lennél, nem 34. Gondolom komoly a probléma, ami miatt a fiával van most, ha hiányzik, akkor nyugodtan hívd fel, ettől nem lett vége a kapcsolatotoknak.
2020. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt aki nem normális az te vagy.
2020. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a nem normális? Azèrt mert 10 ève külön èlnek mèg az èlete rèsze volt, a fia èdesanyja. Teljesen termèszetes, hogy aggódik èrte, ès a fiát is támogatni szeretnè lelkiekben. Persze, hogy nem keresett, gondolom mikor felhívott ezzel, akkor sem voltál túl megèrtő.

Hívd fel, kèrdezd meg hogy van az anyuka, mi a gond, tudsz-e valamiben segíteni.

2020. jún. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!