Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy párkapcsolatban élő felnőtt férfinek a kutya az első helyen?

Figyelt kérdés

Itt a fórumon már több kérdést is olvastam ebben a témában, de kíváncsi vagyok a véleményetekre az én sztorim kapcsán is.

A vőlegényemnek van egy szobacirkája, amit anno ajándékba vett valakinek, aztán a végén ott maradt nála, mert nem akarta elpasszolni. Így telt el kb. 6 év csak a kutyával, majd jöttem én az "életükbe". Mikor odaköltöztem, akkor tapasztaltam, hogy itt nem a pasim a főnök, hanem a kutya! Kb. mindehova beengedte, mindenhova felmehetett. Ha bepisilt a fürdőszobába, az sem volt gond, kimosta a szőnyeget és minden ment tovább. Leárazott sushi-val és hasonlókkal etette, mondván, egy élete van. Úgy kezelte és kezeli, mintha a gyereke lenne, ami abszurd szerintem. Szerencsére elköltöztünk egy nagyobb lakásba, és most én parancsolok a kis dögnek, nem járhat be sehova és kint alszik az előtérben. Ha erősebben rászólok, hogy ugyan menjen már ki a nappaliból, a barátom rosszallását fejezi ki és folyamatos a feszültség köztünk, mert nem bájolgok a kutyájával. Úgy érzem magam, mintha nekik lenne egy évek alatt kialakult kis életük, napi rutin, én meg ebbe bezavarok. Volt olyan, hogy a kutyát levitte sétálni fél órára, de rám már nem jutott ideje ...

Mit tehetnék szakításon kívül? Próbáltam ezerszer beszélni vele, de mindig hatalmas veszekedés a vége.


2020. jún. 4. 21:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%
En meg radhivnam az allatvedelmi szerveket, ha tudnam a cimeteket. A baratod is jo nagy hulye, hogy inkabb hagyja, hogy szerencsetlen kutya az eloszobaban szenvedjen, ahelyett, hogy rohogve kibszott volna teged mar reg. A haziallatok meg bent szeretnek lakni a gazdajukkal, nem kizarva. A kutya maganyos a kertben, a macska meg megdoglik. Aki csak kint tartja az allatat, az allatkinzo.
2020. jún. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%

Előbb utóbb te repülsz onnan remélem...szánalmas vagy.

N27

2020. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
37%

11.


Ja, mert az sokkal dicsőségesebb, mikor a kis szar panelba/bérlakásba vállal valaki kutyát.


Amúgy meg a macska nem döglik meg, a mi macskánk kint is lakott és bent, mikor hogy volt kedve. De mindig kiment mászkálni a kertbe meg ilyesmik, egy idő után bent tűrhetetlen viselkedése volt, ha nem mehetett ki.

2020. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

A kinti macskak atlageletkora 5 ev, a lakasban tartott macskake pedig 15. Nyilvan a kinti macskak nem azert elnek atlagban 5 evig, mert a friss levegotol gyorsabban oregszenek a sejtjeik :) Halalosan lenyegtelen, hogy a te kinti macskad 38 evig elt, a temetesen pedig reszt vett mind az ot, szinten 38 eves, kinti cica tesoja, meg persze a 30 eves gyerekei is es tarsai...


A kinti macskak kb 90%-a nem termeszetes halalt hal, ez teny.

2020. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig így tartotta akkor ezen szerintem ne akarj változtatni, ellenséges ek veszi ki magát hogy mindenben parancsolni akarsz, amugy en nem is turnem el ha az én állatokról lenne szó. Mert amikor mégis érted ő már ilyen volt akkor miért fogadtad el? Sok vitatok lesz még, de nem a te igazadra
2020. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon felidegesitesz most ezen agyalok szegeny kutya utolsó vagyok amúgy...
2020. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Mindenki megnyugodhat, nagyon is jól van a szobacirka.

Már bocsánat, de hol a fenébe kellene tartani egy koszos-büdös állatot, talán az ágyamban?!

2020. jún. 4. 23:30
 18/27 anonim ***** válasza:
83%

Hát téged kibacnálak a pajtába előbb mint a kutyám!

Nekem is van bennt egy Pincsi meg egy Német juhász (igaz okosak és az ágyra nem jöhetnek fel). Ha a párom azt mondaná, hogy nem jöhet be repülne az biztos.

Látszik a természeteded, hogy egy buta, dirigalo emberke vagy! A párodnak csak megjön az esze, aztán repülsz!

Mégis mi a fenének jöttél vele ősze, ha zavar a kutya??

Idióta!

N27

2020. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
80%
Inkább csak troll, csak kicsit tultolta azzal, hogy egy picike kutyát a nappaliból is kizavar. Ezt egy gazda sem turné el.
2020. jún. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%

14.


De azok balfék macskák, egy gyáva macska sokáig él, nem rohan ki az útra, nem áll neki random verekedni, meg ilyesmik. Amúgy nála "kint" az egyenlő a terasszal és a hátsó kerttel ahol kb. semmi veszélyes nem les rá, inkább ő maga a veszélyforrás a madarak és rágcsálók számára. A teraszon van házikója, nyári házikója, fotelja, ágya, párnája, asztala, igazából minden szar ami ottvan az az "övé", szeret ott napozni.

2020. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!