Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy párkapcsolatban élő felnőtt férfinek a kutya az első helyen?

Figyelt kérdés

Itt a fórumon már több kérdést is olvastam ebben a témában, de kíváncsi vagyok a véleményetekre az én sztorim kapcsán is.

A vőlegényemnek van egy szobacirkája, amit anno ajándékba vett valakinek, aztán a végén ott maradt nála, mert nem akarta elpasszolni. Így telt el kb. 6 év csak a kutyával, majd jöttem én az "életükbe". Mikor odaköltöztem, akkor tapasztaltam, hogy itt nem a pasim a főnök, hanem a kutya! Kb. mindehova beengedte, mindenhova felmehetett. Ha bepisilt a fürdőszobába, az sem volt gond, kimosta a szőnyeget és minden ment tovább. Leárazott sushi-val és hasonlókkal etette, mondván, egy élete van. Úgy kezelte és kezeli, mintha a gyereke lenne, ami abszurd szerintem. Szerencsére elköltöztünk egy nagyobb lakásba, és most én parancsolok a kis dögnek, nem járhat be sehova és kint alszik az előtérben. Ha erősebben rászólok, hogy ugyan menjen már ki a nappaliból, a barátom rosszallását fejezi ki és folyamatos a feszültség köztünk, mert nem bájolgok a kutyájával. Úgy érzem magam, mintha nekik lenne egy évek alatt kialakult kis életük, napi rutin, én meg ebbe bezavarok. Volt olyan, hogy a kutyát levitte sétálni fél órára, de rám már nem jutott ideje ...

Mit tehetnék szakításon kívül? Próbáltam ezerszer beszélni vele, de mindig hatalmas veszekedés a vége.


2020. jún. 4. 21:05
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
74%
Remélem minnél hamarabb megjön a párod esze és kibasz téged:)
2020. jún. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hogy a kutya képes feltétel nélkül szeretni az embert, nem úgy mint a nők.😎
2020. jún. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ez van.
2020. jún. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Ne hasonlítsuk mâr a kutyákat az emberhez, micsoda hülyeség ez?!

Az embernek a férje vagy a felesége a társa, nem pedig egy állat. Annak az a dolga, hogy kint õrizze a házat.

2020. jún. 5. 09:34
 25/27 anonim ***** válasza:
69%

Neked meg az hogy takarítás!

Nincs munka? Nem kell főzni, mosni? Hajrá!

2020. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
76%
Én össze se jöttem volna veled, nemhogy összeköltözés!
2020. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy te érkeztél időrendben utoljára. Aki éppen beköltözik, az nem kezd el parancsolgatni meg átrendezni az ottlakók életét, akár ember akár állat. Fogd vissza magad és tanulj meg alkalmazkodni, vagy ne járj olyannal akinek szobakutyája van.
2020. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!