Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban ha csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban ha csak a nőnek van autója az furcsa?

Figyelt kérdés

Fordítva természetesen megszokott és elfogadott, minden ezzel járó dologgal, hogy a férfi hozza viszi a párját autóval.


De mi a helyzet ha csak a nőnek van, de a férfinak nincs.


Ott azért egy idő után nem merül fel a nőben hogy "hát nem vagyok én sofőr hogy hurcoljam ide-oda a páromat"?


Eleve egy férfinak önmagában az nem kellemetlen kicsit hogy ott ül az anyósülésen amíg párja vezet?



2020. jún. 7. 10:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem van kocsim. Páromnak jogsija sincs. Nem kell hurcolászni. Ha olyan helyre megyünk, akkor vezetek szívesen!

Gyalog, busszal is járunk. Sőt nálunk a hétvégi túra kb 20 kilóméter.

Egyáltalán nem zavar...

N27

2020. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Azèrt mert az egyik fèlnek nincs kocsija, mièrt kène a másiknak ode-oda hurcolnia? Kocsi nèlkül is el lehet jutni A-ból B-be. Más dolog ha valahová együtt jönnek-mennek, de ezt a hurcolaszás megfogalmazást tènyleg nem èrtem.
2020. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

# 1


Neked nem zavaró hogy párodnak jogsija sincs férfi létére? Tudod ezt sok nő azért férfiasság egyik mértékének tartja.

2020. jún. 7. 10:35
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
#3, Nem èrtelek. Ès akkor egy fèrfi attól fèrfiasabbnak èrzi magát, mert van jogaikat? Most komolyan?
2020. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ez a fajta gondolkodásmód a kizáró ok, ahol a férfiasságot meg a nőiességet ilyen agyament feltétekhez köti valaki.
2020. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
*jogaikat- jogsija akart lenni.
2020. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

# 4


Ezt én nem állítom, hanem kérdezem. Mert ezt azért hallottam sok nőtől, hogy kicsit fura és nem túl férfias ha még jogsija sincs egy férfinak.

2020. jún. 7. 10:42
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem azzal a nővel kell összejönni.
2020. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Annyira érdekes, hogy egyfelől egyenjogúság meg minden, de ugyanakkor a férfi lehet sofőr, de ha a nő az akkor furcsa. Nálunk mind a kettőnknek van jogsija és kocsija is, de egyik verzió sem boritana ki, ez annyira sokadrangu.
2020. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó igazad van, de pl anyameknal is vannak ilyen okosságok amiket felsoroltál, kb ilyan mint hogy neki a férfi 100 kgnál kezdődik( nyilvan anyuka se nádszál). Szegeny párom sovány, de amugy helyes rendes ferfias, mi kb kiröhögjük. Anyamnak csak nem mondhatom hogy nekem meg nem ferfi aki a hájától nem latja a kukijat😂
2020. jún. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!