Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek arról, hogy mikor sok év után bejönnek a terveim s meggazdagszom, előkerül a volt barátnőm, akivel amiatt szakítottam mert nem hitt bennem s kitalálja kezdjük újra a válaszom meg a következő?

Figyelt kérdés
Voltaképpen örülök, hogy nem álltál mellém, mert akkor mostanra lenne egy öregasszonyom, akit nem hagynék el, mert sokat köszönhettem volna neki, így viszont most egy fiatal barátnőm van.
2020. jún. 7. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
Ja ès azt se felejtsd ki, hány ève vitte az Isten úgy fél a dolgod. Mert az is lènyeges. Az, hogy anno te szakították, vagy ő veled mèg mindig lènyegtelen. :)
2020. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen a 37-esnek irt válaszom a 37-esnek szol. Nagyon nem mindegy hogy olyanok irkálnak akik mást írnak mint ami van s így összezavarják a többieket. Főleg akkor nem mindegy ha ezért én vagyok a hibás. Majd ha vállalják a felelősséget és tisztázzák, akkor mindegy lesz, addig azonban csak katyvasz van. Nem jó ölet ebből az állapotból tovább bonyolítani, mert aztán végül nektek kell majd menni pszichiáterhez, hogy kibogozza. És jaj nektek, ha Dr. Nagy Sándor pszichiáter karjai közé kerültök!!!
2020. jún. 8. 11:29
 43/76 A kérdező kommentje:
41: nem lényeges. szakítás után akárhány évvel sikerül amiben akadályozott, abban neki max. annyi érdeme van, hogy nem jött a nyakamra, azért pedig nem jár oklevél.
2020. jún. 8. 11:30
 44/76 A kérdező kommentje:
Kavarodás abból van, hogy lényegtelen kérdéssekkel és hamis állításokkal próbáljátok kisiklatni a témát.
2020. jún. 8. 11:31
 45/76 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,mi egymást nem zavarjuk össze, mert van gógyink, ès a fejünk nem csak dísznek van a nyakunkon. Itt összezavarni csak tèged lehet.

Lassan bebizonyítod teljesen, hogy ez a kèrdès csak egy vágyálom szülemènye, ès a meggazdagodás nálad annyit jelent, hogy az èvek folyamán emelkedett a minimálbèr. 😆

2020. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:
Na, erről beszélek. Kitaláltál még valami újat.
2020. jún. 8. 11:43
 47/76 anonim ***** válasza:
Tessèk, ennyire vagy kèpes, csak picsogni a hozzászólásokban, de èrdemi választ nem tudsz adni.
2020. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:

Ez a 19-es ház válasza:


"Akkor légyszi magyarázd el nekem a matekot. Van egy öregasszony exed, és egy fiatal barátnőd. Tehát van köztük mondjuk 20 év korkülönbség. Mondjuk voltál 25 éves, mikor az exed elhagyott, mert nem hitt benned. Aztán 30 körül beindult valami, 40 éves korodra meg meggazdagodtál. Tehát mikor a barátnőd kitartott melletted, hitt benned, támogatott, akkor még általános és középiskolás volt. Vagy írd le légyszi a te verziódat."


Oda lett neked dobva a labda, hogy akkor elmagyarázd hogy is volt/van. Te mit reagáltál erre? Kattogtál, hogy de nem is veled szakítottak. De a kèrdèsekre nem válaszoltál, hogy akkor legalább már tisztába tedd a dolgokat. Utána ugyanaz a válaszoló helyesbített, úgy is megkèrdezte ezeket, válasz semmi. Ès azóta sem.

Konkrètumot nem tudsz írni, csak terelés a szót folyamatosan, ès a válaszolók az minősíted.

2020. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:
Alapjaiban téves elképzelései voltak. Bocsi hogy nem kezdtem el kibogozni.
2020. jún. 8. 11:54
 50/76 anonim ***** válasza:
Pedig az lett volna a lènyeg. ☺️ Azèrt kèrdezte. De megint terelsz.
2020. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!