Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek arról, hogy mikor sok év után bejönnek a terveim s meggazdagszom, előkerül a volt barátnőm, akivel amiatt szakítottam mert nem hitt bennem s kitalálja kezdjük újra a válaszom meg a következő?

Figyelt kérdés
Voltaképpen örülök, hogy nem álltál mellém, mert akkor mostanra lenne egy öregasszonyom, akit nem hagynék el, mert sokat köszönhettem volna neki, így viszont most egy fiatal barátnőm van.
2020. jún. 7. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:
Neked lehet hogy lényeges mert szeretsz ilyesmin csámcsogni. De a kérdés szempontjából nincs jelentősége.
2020. jún. 8. 12:07
 52/76 anonim ***** válasza:
Csak az nem beszèl, akinek rejtegetnivalója van.
2020. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:
rejtegetem h 5 vagy 6 év vagy csak 4 (a 10 az baromság)
2020. jún. 8. 12:40
 54/76 anonim ***** válasza:
#37-es vagyok. Bocsánat, hogy hagytad, helyett hagytak-ot írtam. Egy betű félrement. Mégis az lett volna a dolog lényege, hogy ha szerinted mi költünk hozzá valamit, márpedig egybehangzóan állítjuk, hogy semmit, akkor kifejtsd, hogy valójában hogy néz ki a szituáció. Ez neked nem megy, érthetetlen, hogy miért.
2020. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
Nem az számít mit állítotok, hanem hogy mi van. Ez pedig nem titkos, visszakereshető.
2020. jún. 8. 13:20
 56/76 anonim ***** válasza:
100%
Èn ezek után már csak azt nem èrtem, hogy ennyi èsszel èletben maradni hogy bírtál, nemhogy meggazdagodni ( haha, valszeg sehogy). Na pá, ebből elèg is volt. Nem bírok sokáig ilyen alacsony szellemi szintű fazonnal társalogni.
2020. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 A kérdező kommentje:
Lehet úgy, hogy a valóságot elemeztem, nem pedig hülyeségeket találtam ki ehelyett.
2020. jún. 8. 13:40
 58/76 anonim ***** válasza:
100%
#57-es Inkább a pszichiáterednek, akit említettél elemezd az általad látott párhuzamos valóságot.
2020. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 A kérdező kommentje:
Csakhogy a tiétek párhuzamos.
2020. jún. 8. 13:56
 60/76 anonim ***** válasza:

Meg mindig ezen kattogsz?


Ez már volt.

Úgy tűnik, neked mégiscsak az öregasszony kell.

Mindig emlegeted.

2020. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!