Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek arról, hogy mikor sok év után bejönnek a terveim s meggazdagszom, előkerül a volt barátnőm, akivel amiatt szakítottam mert nem hitt bennem s kitalálja kezdjük újra a válaszom meg a következő?

Figyelt kérdés
Voltaképpen örülök, hogy nem álltál mellém, mert akkor mostanra lenne egy öregasszonyom, akit nem hagynék el, mert sokat köszönhettem volna neki, így viszont most egy fiatal barátnőm van.
2020. jún. 7. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Az van leírva, hogy idős korodra meggazdagodnál, előkerülne a régi barátnőd, akit addigra öregasszonynak titulálsz, tehát te is öregember vagy már, és a fiatal barátnőddel dicsekedsz, akit a pénzeddel tudtál szerezni magadnak.
2020. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
100%

Őt is meg lehet érteni. A legtöbb ígérgető ember csak egy selejtes tróger lesz 10 év múlva is, akkor meg jobb, ha az ember időben kötelet old. Sok hal van még a tengerben, ő is és te is találtok olyat, akivel nem kell kínlódni meg akiben nem kell vakon bízni.


Anno én is otthagytam exem, mikor nem akart velem összeköltözni meg 12 órázott. Most, 5 évvel később ugyanaz a tróger. Sosem kezdte el az egyetemet, ahogy ígérte, sosem hagyta ott a haverkái albérletét, ahogy ígérte, sosem állt le az éjszakai melóról, ahogy ígérte. Ugyanaz a szar és én is az lettem volna. Nem mutatta anno jelét a változásnak és lám, nem is változott.

2020. jún. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:
"A legtöbb ígérgető ember " Jó, csak ezt s sok mást is amit itt leirtok, csak ti képzelitek hozzá a helyzethez, miközben nincs leírva. És ez még a jobbik eset, amikor csak hozzáképzeltek valamit s nem a szöges ellentétét írjátok a leirtanak. Itt ugyanis az öregasszony az aranyásó nő, a fiatal pedig az aki nem csak gazdagon kellett a férfi s kitartott mellette akkor is amikor "csak" egy állása volt. Kisit erős trógernek nevezni azt aki nem gazdag, csak több évtizedes munkaviszonnyal rendelkezik. Persze nyilván nem ezt állítottad, csak ezt képzelted hozzá. A vakon bízás is furcsa hogy nálad idejött, hisz erről se volt szó. lehet a többi problémás hozzászóló is a saját életéből merít s teszi hozzá ehhez a kérdéshez. Jó kérdés, ez vajon mire jó. A legjobb a fiatal aranyásó nő volt, miközben az öreg lett volna az, csak nem jött össze neki, mostanra meg már kiöregedett ebből a szerepből...
2020. jún. 7. 15:25
 14/76 A kérdező kommentje:
Eleve az ígérgetésnél akadok el, hisz nem is írtam ígérgetésről. Persze ha neked ilyen pasid volt azt megértem, csak ugye nem ez a téma.
2020. jún. 7. 15:27
 15/76 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, hogy sok év után jöttek be a terveid. Tehát te is idős vagy már akkorra. A barátnőd meg fiatal. Tehát míg te a pénzt kerested, ő éppen hatodikas volt az általános iskolában.
2020. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
100%
Ez már aljas lenne, simán utasitsd el a közeledését de ha csak emiatt szakítottok es voltakepp nem is haragban valtatok el, akkor miert akarod az orra alá dorgolni es bunkoskodni?
2020. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 A kérdező kommentje:
15:35 nem mentél át a matek érettségin, vagy te vagy a hatodikos? bár ilyen szinten ott is illene érteni a matekhoz, de a nyelvtanhoz is
2020. jún. 7. 15:53
 18/76 A kérdező kommentje:

15:36 többet is érdemel egy aranyásó nő, én még finom vagyok

A "csak", nem illik ide, hisz ez egy igencsak komoly helyzet...

2020. jún. 7. 15:55
 19/76 anonim ***** válasza:
100%
Akkor légyszi magyarázd el nekem a matekot. Van egy öregasszony exed, és egy fiatal barátnőd. Tehát van köztük mondjuk 20 év korkülönbség. Mondjuk voltál 25 éves, mikor az exed elhagyott, mert nem hitt benned. Aztán 30 körül beindult valami, 40 éves korodra meg meggazdagodtál. Tehát mikor a barátnőd kitartott melletted, hitt benned, támogatott, akkor még általános és középiskolás volt. Vagy írd le légyszi a te verziódat.
2020. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 A kérdező kommentje:
"mikor az exed elhagyott" csak egyszer olvasd el már végre úgy a kérdést hogy figyelsz is. akkor szerintem utána a számokkal se lesz gondod. igaz ahhoz nem csak figyelni kell, hanem gondolkozni is.
2020. jún. 7. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!