Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek arról, hogy mikor sok év után bejönnek a terveim s meggazdagszom, előkerül a volt barátnőm, akivel amiatt szakítottam mert nem hitt bennem s kitalálja kezdjük újra a válaszom meg a következő?

Figyelt kérdés
Voltaképpen örülök, hogy nem álltál mellém, mert akkor mostanra lenne egy öregasszonyom, akit nem hagynék el, mert sokat köszönhettem volna neki, így viszont most egy fiatal barátnőm van.
2020. jún. 7. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor szakítottál az exeddel, mert nem hitt benned. Hány évesen jöttél össze a 20 évvel fiatalabb barátnőddel, aki viszont támogatott és hitt benned? Ő volt 10, te meg 30, vagy ő volt 20, te meg 40 és még mindig nem voltál gazdag? Légyszi írd le, mert buta vagyok és nem értem.
2020. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon jó. 😆😆😆😆

Feldobta az estèm ez a kèrdès meg a válaszok.

A kèrdező belezavarodott a saját hülyesègèbe. 🤣

2020. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:
csak ti a sajátjaitokba
2020. jún. 7. 22:14
 24/76 anonim ***** válasza:
Nem nem 🙃
2020. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:
a kérdéstartalmának ellentmondtok...
2020. jún. 7. 23:13
 26/76 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező magadnak mondasz ellent. A saját kitalált történetedben nem látod a logikátlanságot.
2020. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:
Az hogy valamit nem tudtok értelmezni, az még nem lesz logikátlan. Az egyik troll kavart be, ez zavart össze benneteket. Ha elolvasnátok a kérdést alaposan s nem az ő - és mások - félreértelmezéseiből indulnátok ki, akkor összeállna bennetek a kép.
2020. jún. 8. 05:32
 28/76 anonim ***** válasza:
100%
De mi tudtuk èrtelmezni, ezèrt is kabarodtál bele.
2020. jún. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok értelmezni akkor nem az ellenkezőjét írnátok, mint amit én. Nem unod még a trollkodást? Szerintem nagyon is érted amiket írtam, csak unalmadban nem tudsz mit kezdeni magaddal.
2020. jún. 8. 08:57
 30/76 anonim ***** válasza:
100%
A válaszolók teljesen logikus kèrdèseket vetették fel, amiket megpróbálták kimagyarázni, valljuk be, sikertelenül. Ez van, nincs mit ragozni rajta.
2020. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!