Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek arról, hogy mikor sok év után bejönnek a terveim s meggazdagszom, előkerül a volt barátnőm, akivel amiatt szakítottam mert nem hitt bennem s kitalálja kezdjük újra a válaszom meg a következő?

Figyelt kérdés
Voltaképpen örülök, hogy nem álltál mellém, mert akkor mostanra lenne egy öregasszonyom, akit nem hagynék el, mert sokat köszönhettem volna neki, így viszont most egy fiatal barátnőm van.
2020. jún. 7. 13:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:
Logikus volt, csak nem a kérdéshez kapcsolódó. A saját életükből merítettek.
2020. jún. 8. 09:29
 32/76 anonim ***** válasza:
100%
De, pontos a leírt kèrdèshez kapcsolódott...jesszus, melyik adást nèzted eddig? 🤣
2020. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:
Olyasmiket írtak, amit ők éltek át. Úgy tettek, mintha ismernének engem és az életemet s rólam írnának, holott egyik sem tud többet mint amit itt leírtam. Minden mást csak hozzátettek ehhez a kérdéshez. Kapcsolódót, de csak azért mert utána írták, nem azért mert része az életemnek az ő történetük.
2020. jún. 8. 09:46
 34/76 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked pszichés zavaraid vannak?
2020. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:
Inkább neked lesznek, mióta is írsz itt a semmiről hülyeségeket? Megpróbálod bemagyarázni hogy idegen emberek ismernek engem, pusztán arra alapozva hogy mikor a saját életükről beszámolnak, az logikus.
2020. jún. 8. 09:54
 36/76 anonim ***** válasza:
Nem tettek hozzá semmit, csak bele kèrdeztek, te meg agyilag fel sem fogtad miről beszèlnek.
2020. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:

Írd le, hány éves korodban hagytak el, hány év kapcsolat után, ő mennyi idős volt.

Most mennyi idősek vagytok, és az új barátnőd mennyi, illetve vele mióta vagytok együtt.

2020. jún. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:

Nem belekérdeztek hanem állítottak. Felfogtam, csak nem stimmelt amit állítottak.


37-es tényleg el kéne olvasni inkább a kérdést mások utasítgatása helyett. Nem az van benne, hogy elhagyott volna bárki. Amíg a kérdést se értetted meg addig felesleges plusz kérdéseket feltenned, mert ebből lesz a kavarás. És aztán megint azt hiszitek majd, hogy én kevertem össze.

2020. jún. 8. 10:33
 39/76 anonim ***** válasza:
Nem èn vagyok a 37-es, de most is lènyegtelen információn kattogsz. A mondanivalóját tekintve relatíve èdesmindegy ki hagyott el kit anno. Lehet, hogy ez számodra lènyeges infó, mert véred a mellènyed, hogy márpedig te döntsd ki, viszont más szempontból teljesen irreleváns.
2020. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
A kavarodás meg max abból lehet, hogy mèg mindig nem tudtál válaszolni a kèrdèsekre.
2020. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!