Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadás a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadás a barátnőm részéről?

Figyelt kérdés

Egy friss kapcsolatban vagyok egy lánnyal ő 19 én 20 éves vagyok és szerinte már ideje lenne tököt növesztenem és kezdeni valamit vele.


Igen a szexre gondol, mindig kérdezgeti tőlem, hogy nem tartom vonzónak vagy hogy mást szeretek, vagy kedvem nincs hozzá meg ilyeneket állandóan és szerinte a fiúknak már vannak szükségletei nemhogy 20 évesen de 14 től felfelé. Szerinte nem gondolom komolyan a kapcsolatot és nem tud férfiként nézni rám, mert nem dugom meg, így szó szerint a szememre hányta.


Ez jogos a részéről?



#barátnő, kiakadás, szex, fiú, lány, kapcsolat, komoly, férfi
2020. jún. 9. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Jogos. Alibi baratno, vagy mi?
2020. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%
Attol függ, hogy mióta vagytok egyutt.
2020. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

Szűz vagy es ezért nem? Vagy vallás? Vagy sak pár hete vagytok együtt? Ez esetben nem jogos.


De (még ha szűz is vagy) par hónap utan ebben a korban azért mar szokás. Nem mondom hogy illik mert az hülyeség, de valahol furcsa.

2020. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes, ha nő írta volna ki, akkor jöttek volna a támogató, biztató kommentek, hogy jaaaj majd amikor készen állsz rá/amikor úgy érzed, hogy itt az ideje/nem kell sietettni, stb. Itt meg mindenki nekiugrik a férfi kérdeznek. Szomorú. Nem mindenki ilyen szex központú szerencsére.

Szerintem elképesztően gáz a barátnőd viselkedése. Ezt normálisan is meg lehet, sőt meg is kéne tudni beszélni egy párkapcsolatban. Az is érdekes hogy megmondja milyen szükségletei vannak neked, mint 20 éves fiúnak. Okkéé...

Nem tudom mióta vagytok együtt, de nem kell semmit sem elsietni. Kortól és nemtől független. Amikor jónak érzed. Gondold át, hogy ez a kapcsolat kell-e neked, nektek.

2020. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt és nem, nem vallási okokból.
2020. jún. 9. 21:50
 16/20 anonim ***** válasza:
93%
3 hónap után azért érthető, hogy elkezd agyalni a lány. Legalább megmondtad neki őszintén, miért akarsz várni? Vagy csak ködösítettél?
2020. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Harom honap utan jogos, bar ha igazan szeret, akkor var rad.
2020. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

Akkor miért vártál vele eddig és szíved szerint mikor feküdnél le vele?


Kifejezed a vonzalmad, szereteted máshogy? Ölelés, csók? Ezekben milyen tempóban haladtatok? Petting volt már?


Megértem a barátnőd, fiatal szerelmes(?) lányként tombolnak a hormonok, biztosan nagyon kíván téged, és lehet, neki még az átlagosnál is nagyobb a libidója. Ez valóban frusztráló lehet már az önbizalma miatt is, hogy úgy érzi, nem kívánod. Gondolom, már nem szűz, de ebben a korban szűzként is lehetne már valami.

Nem vagy biztos az érzései(d)ben?

2020. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi a fenére vársz. Dugd már meg a jó isten áldjon meg!
2020. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem jogosan. Remélem már rendeződtek a dolgok. De tudnod kell hogy mondhatsz nemet ha nincs kedved hozzá. Nem erőltetheti rád.
2023. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!