Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, nem kíván a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celebrations kérdése:

Terhes vagyok, nem kíván a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Terhessegem 25. heteben jarok, tervezett volt, mind 2-en akartuk. Nem szedtem fel eddig sem sok kg-ot,(csak 5kg) igazabol joforman csak a hasam nott. Eszrevettem, hogy a parom kb a 9-10. terhessegi hettol nem kivan. Nem kozeledik. Ha ramasztam eddig volt valami, de akkor sem az igazi, mintha a fejehez szegeztem volna egy pisztolyt. Utobbi idoben max oralis szex volt. Probaltam vele 1-2x errol lazan beszelgetni, hogy ne taszitsam megjobban el, azt mondta hogy zavarja a gondolat h egy pici van a hasamba. De sehogy nem kozeledik az utobbi honapokban. En kezdtem belefaradni,hogy en kezdemenyezzek allandoan, keztem elveszteni noi onbizalmam, hozzateszem nekem az etvagyam nagyon nott. Probaltam rahagyni, hogy majd gyerek utan remelem valtozik. Nem hittem, hogy megcsalna. Viszont utobbi idoben munkahelyen sokaig elvan, este jon csak szinte haza es eszrevettem hogy vagy jatszik magaval vagy valami mas van a hatterben, mert mostam ki az alsonadragjat es ravolt szaradva nem kis adag... velem nem volt...

Ti mit tennetek a helyemben? Most kicsit osszetortem, hogy csak velem nem kivanja es most lesz az eskuvonk.

Ti mit tennetek? Mit gondoltok errol az egeszrol?



2020. jún. 11. 11:46
1 2 3 4
 31/31 Bogus20 ***** válasza:
100%
Nekem ez a harmadik terhességem, és ugyan ez a problémám.. annyi hogy azt mondja mindig, hogy "fáradt".. Majd ha megszülsz és majd belemerülsz a babával való gondoskodásba, és a szexet a hátad közepére sem kívánod és inkább aludnál, na majd akkor nem fog békén hagyni.. :-)))
2020. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!