Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Terhes vagyok, nem kíván a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Celebrations kérdése:

Terhes vagyok, nem kíván a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Terhessegem 25. heteben jarok, tervezett volt, mind 2-en akartuk. Nem szedtem fel eddig sem sok kg-ot,(csak 5kg) igazabol joforman csak a hasam nott. Eszrevettem, hogy a parom kb a 9-10. terhessegi hettol nem kivan. Nem kozeledik. Ha ramasztam eddig volt valami, de akkor sem az igazi, mintha a fejehez szegeztem volna egy pisztolyt. Utobbi idoben max oralis szex volt. Probaltam vele 1-2x errol lazan beszelgetni, hogy ne taszitsam megjobban el, azt mondta hogy zavarja a gondolat h egy pici van a hasamba. De sehogy nem kozeledik az utobbi honapokban. En kezdtem belefaradni,hogy en kezdemenyezzek allandoan, keztem elveszteni noi onbizalmam, hozzateszem nekem az etvagyam nagyon nott. Probaltam rahagyni, hogy majd gyerek utan remelem valtozik. Nem hittem, hogy megcsalna. Viszont utobbi idoben munkahelyen sokaig elvan, este jon csak szinte haza es eszrevettem hogy vagy jatszik magaval vagy valami mas van a hatterben, mert mostam ki az alsonadragjat es ravolt szaradva nem kis adag... velem nem volt...

Ti mit tennetek a helyemben? Most kicsit osszetortem, hogy csak velem nem kivanja es most lesz az eskuvonk.

Ti mit tennetek? Mit gondoltok errol az egeszrol?



2020. jún. 11. 11:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Kérdező, ezt ne hagyd. Nekem voltak terhességem előtt ilyen bizonytalansagaim, hogy majd nem kíván a párom. Erre ő azt mondta, hogy ENGEM kíván. Varandosan is, reggel is, este nis, kocosan is, csinosan is stb stb.

Olyan nincs, hű így azért nem kíván mert terhes vagy!! Ne hidd el, ez kifogás! Nagyon bántó. Utána tudod mi mlesz? Hogy azért nem kíván mert csak az anyát látja benned... Hidd el, ez lesz.

2020. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
27%
21, ismered a férfiakat? Ha az egyik lábukat levágják akkor is szexelnek. Tovább marad a munkahelyén, egyértelmű h csalja
2020. jún. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen esetben max ujjazás vagy orál jöhet szóba, és nem, nem azért, mert nem kívánnám, hanem mert benne van egy másik személy nem messze onnan ahol az aktus történik. Meg terhesen mégis hogyan? Rá sem tud feküdni az ember a feleségére, mint normál esetben misszionárius alatt, hozzásimulni sem, ez így inkább hasonlítana valami indiai szex-tornamutatványra, mint valódi szexre.
2020. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező! Itt úgy látom, hogy az összes nő válszoló szakértője a férfi nemnek. Sőt egyenesen tudják, hogy mi pasik mit érzünk és mit élünk át a terhesség alatt. Akkor elmondom én pasiként, hogy mit érzek és úgy általában sok másik társam is. Persze ez nem általános, mert valóban vannak olyan pasik is, akik ha a lábát levágják akkor is szexel, de ezt ugyan úgy nem lehet általános, mint hogy a nők szexualis étvágyát sem. Itt sokan a biologiat irják. A szexet az ember vagy kívánja, vagy nem. A férfiaknál is megváltozik a gondolkodás az érzés alakul, amikor kiderül, hogy valakit a szíve altt hord. Ez beindít tudat alatt egy ösztönt, hogy védelmezni kell az áldott állapotban levő párját, elvégre az utód van a hasában. Így kvázi kikapcsolódik sok férfinál a vágy. Nem tehet róla, nem szemétláda, nem kurvázik, hanem nem érez vágyat az állapotos párja iránt. Viszont mas iránt tudna, de hogy ne csaljon meg ezért önkielégít. Ezzel semmi kárt nem okoz neked. Ez az eszköz neked is rendelkezesre áll. A munkára pedig azt mondom, hogy az is lehet, hogy mivel felelősségteljes apa lesz ezért többet dolgozik, hogy több pénz legyen egy jobb életre, hogy többet adhasson a gyerekének, vagy neked, nektek. És igen, úgy látom van azért kettős mérce, mert ha egy nő terhesség nélkül is, ha nem kívánja a szexet az viszonylag rendben van, nem tehet róla, de ha egy pasi nem (amiről szinten nem tehet, férfiaknál is gyakran előfordul csökkent vágy szindróma) akkor egy lúzer, semmit érő, balek, stb... ez rendjén van? Szerintem nem. Engem nem érdekelnek a pontozások, mert meg is látszik, hogy sokszor lepontoznak, mert en azt vallom, hogy ha valakinek szüksége van egy témában segítségre, kikéri mások véleményét, akkor ne sértődjön meg ha valaki nem teljesen azt mondja, amit hallani szeretne. Kedves kérdező és pasiként mondom, hogy ne aggódj, élvezd a várandósságodat és legyen boldog életetek a kicsivel. A többi majd helyrejön.
2020. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes , nyugodtan mehet a szex. Nyilván nem állat módjára. Ha nem hiszi vidd el a nőgyógyászhoz a következő vizsgálatra és kérdezze meg.Meg se közelíti a magzatot a pénisz.
2020. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25%

A meg se közelíti a magzatot a pénisz az akkor van amikor a tusolóban recskázik úgy, hogy közben a felesége TV-zik a nappaliban. Vagy esetleg orális együttlétről van szó. A hüvely végénél kezdődik a méh, ott van a gyerek, tehát a létező legközelebb kerülsz a farkaddal hozzá amikor a hüvelyében vagy. Gyanítom közelebb van ott a gyerekhez mintha az anyuka hasára teszi a kezét, ahol több-kevesebb zsírfelesleg plusz hasizom réteg található.

A terhesség vége felé pedig már egy koraszülést is össze lehet hozni, mert a spermában lévő hormonok és egyéb anyagok méh összehúzódást okozhatnak.

De ha egyszer valaki nem akar egy terhes nővel lefeküdni, azt miért nem lehet megérteni? Ha egy férfi részeg akkor a nők sem biztos, hogy lefeküdnének vele. Hányás után csókolóznál valakivel? Mert az is csak egy élettani folyamat, mint a terhesség. Van aki csókolózik úgy is és van aki nem.

2020. jún. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem, mit kell a növekvő hason feldolgozni egy férfinak.

Aki csak misszionárius pózban tudja a szexet elképzelni, annak kizárólag gratulálni tudok.

Nem "egy terhes nővel" kellene "lefeküdni", hanem a választott, szeretett társával szeretkezni.

A zárt méhszájon semmi nem megy át. Az embrió/magzat a szexből semmit nem érzékel, maximum biokémiailag, meg a ringatást, amit szeretnek is.

Az ondósejtekben nincsenek hormonok. Az "egyéb anyagoknak" érdemes utánanézni, C-vitamin, cink, kalcium, citromsav, ilyenek vannak benne, ettől nem indul be semmilyen koraszülés. Ha valami okozhat méhösszehúzódást, az az orgazmus, és attól tiltanak el, ha nyitva a méhszáj, és fennáll a koraszülés veszélye. Ha meg akkora probléma az ondó (nem), akkor húzzon gumit.

Ilyen hozzáállással fogalmam sincs, mit csodálkoznak egyes férfiak, hogy a gyerekek megszületése után "nincs szex". Semmi férfiast nem találok ebben a hisztiben, hogy a terhes hasat nem tudja feldolgozni, meg ilyenek. Nőjetek fel.

2020. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Igaz, hogy a sperma olyan anyagokat tartalmaz, melyek méhösszehúzódásokat váltanak ki, és az arra hajlamos terhesek esetében valóban bekövetkezhet koraszülés..."


[link]


Csak, hogy ne az legyen, hogy én találtam ki ezt.


[link]

2020. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudnék úgy szexelni valakivel, hogy benne van egy másik, hiába az én vérem. Ez nem vonzalom és szeretet kérdese, nem kell olyan dolgot erőltetni a másikra amit az nem akar. De ha el akarod venni örökre a kedvét tőle hajrá.

Ő mindenben toleráns veled a terhesség kapcsán, te meg ennyit nem vagy megérteni. Nem mellesleg minél több hiszti annál inkább sem fogja kívánni..

2020. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
30%
Ez egy baromság! Csak kifogás. Biztos hogy van valakije!
2020. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!