Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni? Felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Felesleges 3.személy.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nem gondoltam, hogy megér egy kérdést de nem szeretném elmondani senkinek, így hát elmondom névtelenül mindenkinek.


Sztori:

Van egy férjem, akivel nagyon jól megvagyunk, mindent megbeszélünk, szeretjük egymást, SOHA nem veszekedtünk még. Már van egy közös otthonunk, most babát tervezünk.

Pár napja megemlített egy lányt,(legyen H) akivel még előttem kavart, de végül nem jöttek össze, mert a csaj húzta a férjem agyát, hozzáteszem fiatal 20-21 éves még csak. A lényeg, hogy nem haraggal váltak el

Aztán pedig jöttem én és nem foglalkozott vele.

Szóval a férjem mondta, hogy beszélt ezzel a H-val, messengeren de miattam kitörölte a beszélgetést nehogy féltékeny legyek. (Soha nem nézünk egymás telefonjába)

Erre mondtam is neki, hogy pont ezért nem nézek bele, meddig tart kitörölni egy üzenetet?!

És elmesélte, hogy barátilag váltottak pár szót egymásal (szarul esik, de ez még nem a világ vége). Aztán közben kiderült, hogy a csaj szingli lett. Ezert írtál rá?-kérdeztem én. Állitólag nem tudta.

Azon a részen akadtam ki, mikor H írta, ha anno nem cseszi el a dolgokat, most ő lehetne a helyemben.


Közben még a férjem elkottyontotta, hogy néha néha beszélnek ám messengeren..csak miattam törli de ha kell, ír H-nak, hogy képernyőképezze le a beszélgetést.

Mondtam nem kell, H sem hülye, gondolná hogy miattam. Ha gondolta volna, hogy féltékeny leszek, el sem mondja.


Nem rendeztem jelenetet, értékelem az őszinteségét de rosszul esik.

Engem az előző párom nagyon csúnyán átvert, megcsalt, felbontotta az eljegyzésünket egy 3. miatt, próbálok a jelelkre figyelni, de ha meg akar csalni, meg fog...


Nem az zavart, hogy vált pár szót egy nővel, aki nem én vagyok. Hanem az, hogy kedvelte, kavartak, és a mai napig tartják a kapcsolatot.


Én nem tartom senkivel a kapcsolatot akivel szexuális kapcsolatom is volt.


Szerintetek van okom aggódni? Vagy mit csináljak? Ellenőrizgetni nem szeretném, de bamba sem akarok lenni...


28/L



2020. jún. 12. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt az egésszel ott a probléma, hogy törli az üzeneteket.. Ha csak barátilag beszélgetnek, akkor minek törölni?
2020. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy hisztis fajta, de a baba ügyet leállítanám..

Szép dolog az őszinteség (bár azt látom, hogy a férjed leplezi, amíg tudja), de ez sima bunkóság.

Mi az oka annak, hogy megkéri azt a H-t, hogy archiválja a beszélgetéseket, hacsak nem az, hogy majd egyszer együtt nézegessék?


Nem minden nő féltékeny.


Én felajanlanám neki, hogy váljunk, ha már így elcseszte veled az életét.

Szerintem így érzi.

2020. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem kéne ide gyerek. Ha nem is ez a H viszi, akkor majd más.
2020. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hiába tiltatod le, azzal nem érsz el semmit. Legalábbis semmi olyat, amiből jól jönnél ki. Itt a megoldás szerintem az lenne, ha leülnél vele nyíltan beszélgetni erről a nőről. Ha jó a kapcsolatotok alapja és tudtok erről beszélgetni, akkor változhat valami.


Én a párommal simán beszélek felbukkanó exekről, rányomulós csajokról és ugyanez a részemről is. Megbeszéljük, és nem takargatjuk, törölgetjük az üziket, mert az semmi jóra nem vezet. Nektek is csak ajánlani tudom ezt a módszert. Másképp elvész a bizalom, fellángol a féltékenység és az egész kapcsolat elindul a lejtőn.

2020. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
a 12 es nek igaza van. Most lehet tényleg úgy érzi elcseszte veled az életét
2022. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!