Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz szerintetek hogy a páromnak jobb volt a szex az exével mint velem? 23/F

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtünk le először, aztán rákérdeztem, hogy jobb voltam-e mint az eddigiek. És visszakérdezett, hogy: Őszintén?

Ebből le is vettem hogy mi van.

De mondta hogy jó velem is, nem volt gondja vele, és hogy ne a múlttal foglalkozzak. De azért elég rosszul érzem magam miatta.


2020. jún. 14. 17:25
1 2 3
 1/21 Lachesys ***** válasza:
100%
ez az a kerdes amit nem szabad feltenni. mar a feltevese onbizalomhianyrol arulkodik es baromira megoli a szexualis energiakat.
2020. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek ilyet kerdezni? :D
2020. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Még összekaphatod magad! :)

Egyébként sose kérdezek ilyet!

2020. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket mièrt kèrdezel? Nem szokás, ès marhára nem jó ez a fajta összehasonlítgatás.
2020. jún. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez jó nagy gáz, a szitu is meg egyébként is.

De legalább őszinte:D

2020. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te jól érezted utána magad, azért nem kellett volna elszállnod, most belefutottál a saját csapdádba.
2020. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért kérdezel olyat, amire nem akarsz választ kapni?


Majd úgyis csiszolódtok még

2020. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7-es

Köszönöm

Többieknek is köszönöm, már nagyon bánom hogy rákérdeztem.

Csak egyszerűen nincs önbizalmam és szerettem volna egy önigazolást, hogy jó vagyok az ágyban

2020. jún. 14. 18:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az igazolás ha elélvez.


Egyébként a jó szex nem az első alkalom után jön meg hanem a sokadik után kezdetek összehangolódni.

2020. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugy is lehetsz jo az agyban, hogy nem te vagy a legeslegjobb, akivel valaha lefekudt a masik. Ez nem verseny, senki nem gondol az exeire szex kozben (jo esetben :D), hogy na, vele azert jobb volt... Ez olyan tema, ami a noknel maximum egy csajos esten kerul szoba, amikor elnevetgelnek egymas kozott az exekrol, aztan ennyi. De sokaknal meg ott se. Az elmult evek soran talan egyszer elmelkedtem el magamban azon, hogy kivel milyen volt a szex, aztan ennyi, ot perc mulva el is felejtettem a temat, mert lenyegtelen.
2020. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!