Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz szerintetek hogy a páromnak jobb volt a szex az exével mint velem? 23/F

Figyelt kérdés

Tegnap feküdtünk le először, aztán rákérdeztem, hogy jobb voltam-e mint az eddigiek. És visszakérdezett, hogy: Őszintén?

Ebből le is vettem hogy mi van.

De mondta hogy jó velem is, nem volt gondja vele, és hogy ne a múlttal foglalkozzak. De azért elég rosszul érzem magam miatta.


2020. jún. 14. 17:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, első alkalom volt. Nem ismeritek egymás testét, hogy mot szeret a másik stb. A filmekkel ellentétben a valóságban elég ritka, mikor az első együttlét olyan hihetetlenül mindent elsöprőre sikerül. Csiszolódni kell egymáshoz, és egyre jobb lesz.
2020. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre borzalmas volt az első szex a mostani barátommal.

Ma már jobb, mint az exemmel.

De minek ilyet kérdezni??

2020. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért teljesen felesleges ezt kérdezni, mert egyrészt önbizalomhiányra vall, ami miatt a nő nem tud rád felnézni. Másrészt egy nőn látszik, ha élvezi a szexet. Ha nagyon élvezi, nagyon látszik. Nagyon kínos egy ilyen kérdésre válaszolni is. Amúgy engem foglalkoztat, hogy jobb vagy rosszabb a partneremmel a szex, mint az exeimmel, de ha annyival jobb, akkor azt el fogom mondani, ha rosszabb, azt kínos megmondanom. De ezek a megbeszélések engem még nem vittek soha előbbre, max. annyiban, hogy mindig rájöttem, jobb lesz szakítani és nem erőltetni azt, ami nem megy.
2020. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Annyit még hozzátennék, hogy Jóval kisebb a péniszem, mint az exének volt. Kell hogy ez számítson?

2020. jún. 14. 19:05
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt ilyet férfi nem kérdez. másrészt első alkalommal van hogy nem klappol minden.
2020. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges volt ilyet kérdezni, exemmel mi is végére már olyan jol osszeszoktunk hogy johogy mással elsore nem lesz olyan. Ez ugyis kialakul. De en szemely szerint nem orulnek ha valaki tolem ezt megkérdezni olyan hangualatrombolo.
2020. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

14-es: Megnyugtat, hogy a második partneremnél jöttem rá, hogy az elsőve azért nem élveztem soha a szexet, mert túl nagy volt neki és emiatt fájt? 3-4 cm-re kilógott belőlem. A másodikat meg mintha belémöntötték volna, teljesen kitöltött, lehetett vadulni is. Utána volt partnerem, akinek ehhez a másodikhoz képest hosszabb volt és soványabb, vele kevésbé élveztem, mert bár hosszra jó volt, de nem töltött ki kellemesen. Aztán volt, akinek hosszra átlagos volt, de túl sovány, ráadásul lefele hajlott és emiatt a G pontomat se tudta ingerelni, így hát szinte semmit se éreztem belőle.

Amúgy tényleg van abban valami, hogy felesleges összehasonlítgatni sok éves kapcsolatban kialakult szexhez az első együttlétet. Valószínű az első azzal a fenomenális exxel se volt valami nagy szám, csak már nem arra emlékszik az ember, hanem az összehanglódásra és ezt az élményt keresi már az elején és szükségszerűen csalódás lesz.

2020. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt se kellett volna megkérdezni, hogy jobb volt-e, mint az exeivel. De még azt is kicsikartad, hogy milyen méretű pasikkal volt előtted? Nemár.

A többit már leírták, majd jobb lesz a szex később.

2020. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Annyit még hozzátennék, hogy Jóval kisebb a péniszem, mint az exének volt. "


Jah, hogy te mèg ezt is tudod? Atyaèg. Fèrjemmel 12 ève vagyunk együtt, de soha nem volt tèma a mèret, meg hogy ő hol áll a tabellán az exeimhez kèpest.

Ezt sűrgősen fejezd be! Önbizalmat nem így kell èpíteni.

2020. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyet kérdezni? Ezzel nagyon elvágod magad. Az meg, hogy az ex méretét is tudod... én tuti nem tudnék férfiasnak, vonzónak találni egy olyan partnert, aki erről faggat. Válaszolnék, őszintén, de utána nem is nagyon akarnék többet tőle.
2020. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!