Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Persze jogos, hogy ezt nekem kell tudni, de kíváncsi lennék mások véleményére is.

Négy éve vagyunk együtt a barátommal ő 25 én 21 éves vagyok. Szeretem őt, sose szerettem így senkit, és tudom, hogy fiatal vagyok, de úgy érzem, hogy nem is tudnék mást szeretni így. Viszont 4 év után kezdek rájönni, hogy a szeretet, szerelem nem biztos, hogy elég. Először is az a problémám, hogy a munkája miatt májustól októberig szinte heti egyszer találkozunk, ez az elejétől kezdve így volt és én nagyon rosszul élem meg ezt az időszakot. A másik, hogy szexuális téren is ő elég kis igényű én pedig nem. De ez már az elején is így volt, próbáltam hozzá szokni de sajnos nem megy állandóan kívánom és nem elégít ki szinte soha. Kevés ideig tart és ritkán is van. Persze 4 év alatt ezt sokszor közöltem vele próbált is változtatni kisebb nagyobb sikerrel. Azt szokta mondani, hogy neki sokszor többet ér ha csak hozzám bújhat. Persze ez tök jó érzés nekem is, de mégis hiányzik a szex. A jövőbeli terveink sem egyeznek nagyon. Ő itt akar maradni a faluban lakni én lehet városban szeretnék. Persze neki itt a családi vállalkozás, meg neki tök jó itt, ha úgy nézzük nekem is és el tudnám képzelni de valami még is hajt, hogy világot lássak. Illetve lehet olyat akarok tanulni még vagy dolgozni amit a környéken nem lehet.

Hát nem tudom.. Megéri ezért együtt maradni mert nagyon szeretem? Vagy pedig hagyjam el? Nem is tudnám szerintem meg tenni míg nincs egy nyomós okom. Mert amúgy ő is szeret aranyos, kedves, foglalkozik velem. És szeretek vele lenni, de néha belém jön ez az érzés, hogy nekem ez így nem jó, hiába szeretem. :(

Vélemény?


2020. jún. 17. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld át vele ezt az egészet úgy ahogy leírtad és talán megérti
2020. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Rengetegszer átbeszeltem vele a 4 év alatt.
2020. jún. 17. 20:24
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Tehát az a kérdés hogy elég nyomós ez az indok a szakitashoz? Szerintem igen. Ebből az irasbol teljesen az jon le hogy te igazodsz hozza 100%-an ami nem jo mivel szukseg van kompromisszumokra. Az is egy nagy dolog hogy neked más az elkepzelesed a jovot illetoen, itt ha jol ertem vagy beletorodsz es elveted ezt az elkepzelesedet vagy lepsz. Eltero szexualis igeny meg önmagában is rossz es ez sem fog változni. Es ha nem erzed ezt eleg indoknak de megis felvetodott mar benned a szakitas gondolata ne felj valtoztatni csak mert nincs baromi nyomos okod ra. Ez az en velemenyem.
2020. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Van ehhez neked bármi kedved?


Ez már csak olyan jajj... Igen... Neeem... Jaaajjj jajjj jajjj az egész kapcsolat

2020. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak a bátorság a kérdés. Jól érzed. hogy ezek nagy bajok és alapvetően nem ilyen emberre van szükséged. De sokan nem elég bátrak kilépni a megszokottból.
2020. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Összegezve objektívan én így látom:

-Nincs elég együtt töltött minőségi idő

-Nem teljesít se minőséget, se mennyiséget szexuálisan

-Nem egyeznek a jövőbeli tervek és életképek

És a legfontosabb: hiàba veted fel a problémàkat újra meg újra, azok nem változnak, mert vagy nem akar vagy nem tud eleget tenni.


Ha ezt így átolvasod, neked mi a véleményed?

Ezzel szemben az van ott, hogy szereted. Igen, az szép dolog, de nem érdemes ezért a vágyaidat, álmaidat, terveidet tűzbe tenni, mert megégsz.


Ez a szeretet 4 év után már inkább megszokás és ragaszkodás. Tapasztalatból tudom, én így nyüglődtem 3 évet, és nagyon sajnáltam.

Te is olyannak akarsz vesződni aki nem hozzád való, ahelyett, hogy esélyt adj egy olyannak, aki életed párja akar lenni?

2020. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le mással aki kielégít. Utána a barátod is átértékeli.
2020. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tényleg jó az összes. De mikor láttam a felsorolásnál, hogy csak azért vagyok vele mert szeretem. Ez nem teljesen így van, azt azért elfelejtettem leírni, hogy baromi jól el vagyunk. Beszélgetés, viccek terén. És a bizalom ami oda vissza van. Hát őszintén az eddigi kapcsolataimban az összes pasim féltékeny volt, veszekedett ha a barátaimmal akartam lenni ő nem ilyen. Nem kell engedélyt kérném ha menni akarok valahova. Illetve nagyon okos, megértő és érett. Legtöbb pasi akit ismertem, ismerek nem ilyen... És ha netán elhagyom kétlem, hogy találnék ilyet 😅

Megszokásról még annyit, hogy szerintem nem az, hiszen amúgy se sokat találkozunk most meg amikor az az időszak van, hogy szinte majdnem mindennap együtt akkor se unom. Szerintem nem megszokás, persze ez elég hihetetlen nekem is 4 év után ezért gondoltam arra is, hogy mással nem lenne ilyen, hogy 4 év után még mindig szeretem és nem megszokásból.

Ezekért is olyan nehéz ez a döntés számomra, és rengeteget agyalok ezen.

2020. jún. 17. 20:54
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű úgy 4 évig szerelmes lenni, hogy heti 1x találkoztok. Csak azért húztátok eddig. Egy fedél alatt lennétek már rég szakítottál volna ezek miatt. Nem illetek abszolút össze, csak még nem látod és tapasztalatod sincs.
2020. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De ez csak fél évig van így, mikor csak ennyit találkozunk. Másik fél évben szinte minden nap. Tehát akkor elmúlhatott volna akkor is a szerelem de nem.
2020. jún. 17. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!