Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Persze jogos, hogy ezt nekem kell tudni, de kíváncsi lennék mások véleményére is.

Négy éve vagyunk együtt a barátommal ő 25 én 21 éves vagyok. Szeretem őt, sose szerettem így senkit, és tudom, hogy fiatal vagyok, de úgy érzem, hogy nem is tudnék mást szeretni így. Viszont 4 év után kezdek rájönni, hogy a szeretet, szerelem nem biztos, hogy elég. Először is az a problémám, hogy a munkája miatt májustól októberig szinte heti egyszer találkozunk, ez az elejétől kezdve így volt és én nagyon rosszul élem meg ezt az időszakot. A másik, hogy szexuális téren is ő elég kis igényű én pedig nem. De ez már az elején is így volt, próbáltam hozzá szokni de sajnos nem megy állandóan kívánom és nem elégít ki szinte soha. Kevés ideig tart és ritkán is van. Persze 4 év alatt ezt sokszor közöltem vele próbált is változtatni kisebb nagyobb sikerrel. Azt szokta mondani, hogy neki sokszor többet ér ha csak hozzám bújhat. Persze ez tök jó érzés nekem is, de mégis hiányzik a szex. A jövőbeli terveink sem egyeznek nagyon. Ő itt akar maradni a faluban lakni én lehet városban szeretnék. Persze neki itt a családi vállalkozás, meg neki tök jó itt, ha úgy nézzük nekem is és el tudnám képzelni de valami még is hajt, hogy világot lássak. Illetve lehet olyat akarok tanulni még vagy dolgozni amit a környéken nem lehet.

Hát nem tudom.. Megéri ezért együtt maradni mert nagyon szeretem? Vagy pedig hagyjam el? Nem is tudnám szerintem meg tenni míg nincs egy nyomós okom. Mert amúgy ő is szeret aranyos, kedves, foglalkozik velem. És szeretek vele lenni, de néha belém jön ez az érzés, hogy nekem ez így nem jó, hiába szeretem. :(

Vélemény?


2020. jún. 17. 20:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

18/20

Nem féltem, mert náluk csak jobb lehetett..


Utolsó:

"Jó" ezt olvasni, mert én is így gondolom. Viszont nagyon nehéz, főleg ha egy a társaságtok, egy faluban laktok még arra se lenne esély, hogy elfelejtem max ha elköltöznék, de az még nem most lesz.

2020. jún. 18. 20:03
 22/22 anonim ***** válasza:

Hat pedig minél tovább huzod,annál nehezebb lesz elszakadni. Én a helyedben megprobalnek minél hamarabb elköltözni,igazából csak az első hónap nehéz, de már most nézz munka esetleg egyetem után és aztán vagj bele. Nekem is egy volt a baráti köröm a volt párommal,de miután kikerültem abból a társaságból,utána jöttem rá,hogy mennyire nem voltam velük egy hullámhosszon és csak visszafogtak. Értelmes lánynak tűnsz,hidd el,nem fogsz egyedül maradni. Eleinte mindneki ezt hiszi,de fiatal és céltudatos lanynak tűnsz,úgyhogy semmi baj nem lesz :)

22N

2020. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!