Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már ilyet egy nőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már ilyet egy nőtől?

Figyelt kérdés

Szokásos este, leülünk tv-zünk elvagyunk ha reklám van és feltűnik egy jó csaj akkor a barátnőm azt nézi, hogy én nézem e a csajt a képernyőn, ha valami filmet nézünk dettó ugyanez azt lesi milyen nőket nézek meg, az utcán szintén, és a legextrémebb vicc az egészben az, hogy nagyon jól néz ki ő maga is, hát minden műszempilla, műhaj, kacsaszáj, szilikonmell nélkül is olyan mint egy modell, nem túlzok tényleg, és erre megkérdezi tőlem, hogy szeretem e, merthogy mindig más lányokat nézek meg az utcán itt ott stb. de könyörgöm hát melyik férfi nem nézi a szép lányokat? Meg is mondtam neki, hogy attól hogy egy másik csajt megnézek attól még ő a fontos nekem, erre mondta azt, hogy "te csak a puncimat szereted" 🤦‍♂️


Lányok ilyenkor mi a f*sz bajotok van? Ha megad nektek mindent a férfi és még be is vallja a barom állatja (jelen esetben én), hogy megnéz más nőket tetszik is neki, akkor mit kell ilyen hülyeségeken kiakadni, meg f*szságokat magyarázni?

Ő is mondta, hogy nagyon szeret engem de nem tetszik neki az, hogy egy kósza dugásért képes vagyok szépeket hazudni a szemébe és ő meg nem tud védekezni ellenem stb. stb. 🤦‍♂️

Ez még egészséges féltékenység? Vagy ti lányok csináltatok hasonló hisztipartit már?



#lány, nő, punci, pasi, férfi, szex, otthon, tv, f*szság, együttélés, féltékenység
2020. jún. 19. 10:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Most azon túl, hogy a csajnak valóban lehet némi önértékelési zavara, ha ennyire féltékeny mindenkire, te is megadhatnád neki azt a tiszteletet, hogy legalább próbálod leplezni, ha megnézsl mást, nen feltűnően csinálod. Én is tudom, hogy a férjem nyilván megnéz egy jó nőt, nem vagyok hülye, és nem is zavar, nézze, én is megnézek egy jó pasit. De az zavarna, ha látványosan csorgatná mellettem a nyálát másra. Mivel tud viselkedni, nincs gond ebből.
2020. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
93%
mondom, nem veszed ezt komolyan :D mit picsog mikor szép?? értsd meg, hogy ennek MINDIG oka van, és ebben a formában csak tovább nyomasztod szegény lányt. szerinted ő élvezi az állandó kényszeres megfelelni vágyást? szerinted élvezi, hogy soha nem érzi jól magát a bőrében? kicsit gondolkozhatnál azon is, hogy mennyire érzed egyenrangúnak magaddal vagy vajon a saját pszichés problémáidra milyen jellegű megoldást várnál a párodtól.
2020. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a tévénézős részt nem értem. Ha együtt nézzük a tévét, akkor ahogy a képernyőre kerül egy szép nő neked el kellene fordulnod, vagy mi lenne a megoldás? Mert ha ugye pl nézünk egy filmet, és belibben Sandra Bullock, akkor ha nézed a filmet, akkor már direkt a szinésznőt nézed szerinte? Ez agyrém.


Van egy ismerősöm, aki egyszer társaságban elejtette azt a mondatot, hogy szerinte Reese Witherspoon nagyon szép nő. Hallotta ezt a párja is, azóta olyan filmekez nem néznek, amiben játszik, és ha véltetlen feltűnik a képernyőn, akár csak egy előzetes miatt, a csaj akkor is ugrik és elkapcsolja a tévét. Kötélből lehetnek a srác idegei, mert legalább 10 éve együtt vannak már.

2020. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
95%

Hát itt mindenkinek az jött le, hogy a kérdező csorgó nyállal bámulja a barátnője jelenlétében a lányokat. Pedig szerintem egyértelmű volt, hogy nem így van, hisz az nem normális, hogy a barátnő még TV-zés közben is lesi. Én nő vagyok, és én is elismerem, ha egy nő szép, legyen modell, vagy színésznő, vagy csak egy csaj a villamoson. Nyilván ne essenek ki a szemei a férjemnek, a legjobb, ha észre sem veszem, hogy ránézett... gondolom fordított szituban ő sem örülne, ha én izgulnék egy jó pasira.

Dehát a körülöttünk lévő világ tele van emberekkel, köztük bőven vannak szépek, formásak, izmosak, jóképűk, ránézek, megállapítom magamban, hogy szép/jóképű, és megyek tovább.

Én ma reggel is megnéztem egy pasit a Margitszigeten, mikor futásból jöttem hazafelé, megállapítottam, hogy dejó pasi, aztán annyi, holnap már nem is fogom tudni felidézni az arcát, mert csak egy pillanatig láttam.


Persze vannak szélsőséges esetek is, én most nem arra gondolok, hanem arra, hogy bizony egy mindenkinél így van, maximum a rózsaszín ködös első pár hónapban/évben nem, amikor még csak Őt látjuk. Ettől még őt szeretem, és nem feküdnék a Margitszigetes csávó alá sem, ha odajönne udvarolni.


29N

2020. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. 👍
2020. jún. 19. 16:10
 26/30 anonim ***** válasza:
53%

Ezt imádom, hogy "én is elismerem, ha szép egy nő"... nyilván hetero nőként érdekel az arcápolása vagy hogy mit edz, nem arra gondolok, hogy de kinyalnám.


Nem házat kért vagy autót vagy hogy műttesd magad szebbé, csak hogy ne nézz meg másokat, és ennyi nem megy.

2020. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
93%

26-os, azt is odaírtam, hogy egy jóképű pasit is megnézek. És nem kell a duma, hogy te aztán nem nézel meg egy pasit se a párod mellett. Az a baj, hogy más a fogalmad a "nézés"-ről. Én nem bámulásról beszélek. Ha szembejön veled egy jó pasi, és akaratlanul is ránézel, megállapítod, hogy tetszik, de az egész fél pillanatig tart, akkor azzal mi a baj? A kérdező is ezt írta, hogy egy fél másodpercre ránéz egy másik lány fenekére, csak az önbizalomhiányos asszony direkt keresi az ilyen pillantásokat, hogy legyen min hisztizni. A kérdező megírta, hogy nem bámul, nem nyálcsorgat, ti meg itt a saját rossz tapasztalataitok minden kínját ráprojektáljátok, hogy "ennyit se tudsz megtenni hogy nem bámulsz más nőket".

Érdekes, én sose láttam, hogy a párom más nőt néz mellettem, mert nem lesem direktbe, ettől még nincsenek illúzióim, hogy sosem nézett rá más nőre. (Ismétlem, megint nem a bámulásról beszéltem.)

29N

2020. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt imádom, hogy "én is elismerem, ha szép egy nő"... nyilván hetero nőként érdekel az arcápolása vagy hogy mit edz, nem arra gondolok, hogy de kinyalnám."


Amúgy hetero nőként nem így állapítom meg egy nőről egy szép. Rohadtul nem érdekel az arcápolása, meg hogy mit edz, nyilván nem is nyalnám ki, de ami szép, az szép, és ha más is látja, hogy szép, azzal mi a baj? :D Amit az egyik válaszadó írt, hogy egy ismerősének nem engedi nézni annak a bizonyos színésznőnek a filmjeit a barátnője... basszus nekem nagyon bejön pl. Tom Hardy, mégis a filmjei közben egyáltalán nem az jár végig a fejemben, hogy dejó lenne, ha megb.szna! Elég egysíkú gondolkodás, és szerintem degradáló a saját párodra nézve, hogy azt feltételezed róla, hogy így gondolkozik!

2020. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%

Ránézek emberekre, mivel nem akarok nekik menni. De nem tetszenek. Mivel nem ismerem őket, nem tudnak tetszeni. Igen, látom azt, ha valakinek nagyon szépen hangsúlyos a járomcsontja, és tök jól le lehetne rajzolni, vagy ha nagyon magas, akkor eszembe jut, hogy lehajol-e, mikor a metróra száll, de nem tetszik.


Pláne valakinek a seggét megnézni - ha előtted megy, ne mondd, hogy 2 mp-ig nézed, ha utánafordulsz, az már hányás, amúgy meg egy fenék nincs szemmagasságban, tehát ott van a "terv", hogy na akkor most meglesem a valagát.

2020. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Én is önbizalomhiányos vagyok, de már közel sem annyira mint régen.

Viszont nekem is rosszul esne ha a barátom másokat megnézne mellettem, vagy akár megfordulna utánuk.

Fordított esetben a pasiknak ez nem esik rosszul? És ha a pasi mondjuk vissza is nézne rám? Én ezt csináltam, mikor nem éltem kapcsolatban. Szemeztem, vetkőztettem a pasikat a szemeimmel. De mióta van a barátom nem is kívánok rá még egy szemezésre se, még akkor se ha egyedül vagyok.

De csak mellette ne csináld légyszi! Nagyon rosszul tud ez esni, ha fogod a barátnőd kezét és egy másik lányt szúrsz. Lehet dögös a csaj, de én azt imádom, ha a pasim így néz engem, mikor egy ilyen fullos csaj elsétál mellettünk, és érzem, hogy én vagyok én! Én kellek neki! Imádom, hogy imád. Hogy büszke rám :)


Kicsit fura lenne nekem, ha pasikat meg csajokat dicsérgetnék a barátommal, mindketten tisztában vagyunk azzal mi a formás, mi a szép. Ennyi elég is Nekünk(!) a témából. Más meg szereti ezeket megbeszélni. Lehet hogy ez belőlem fakad, hogy féltékeny lennék belülről, ha egy lány melleit, szemeit dicsérné a pasim. “Ez jobban tetszik neki? Nekem miért nem olyan?” Ugye az önbizalomhiány :D óvd meg ezektől a kérdésektől, és sétálj vele büszkén, annyit fog nőni az önbizalma, hálás lesz ebben biztos vagyok ;)

2020. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!