Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már ilyet egy nőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már ilyet egy nőtől?

Figyelt kérdés

Szokásos este, leülünk tv-zünk elvagyunk ha reklám van és feltűnik egy jó csaj akkor a barátnőm azt nézi, hogy én nézem e a csajt a képernyőn, ha valami filmet nézünk dettó ugyanez azt lesi milyen nőket nézek meg, az utcán szintén, és a legextrémebb vicc az egészben az, hogy nagyon jól néz ki ő maga is, hát minden műszempilla, műhaj, kacsaszáj, szilikonmell nélkül is olyan mint egy modell, nem túlzok tényleg, és erre megkérdezi tőlem, hogy szeretem e, merthogy mindig más lányokat nézek meg az utcán itt ott stb. de könyörgöm hát melyik férfi nem nézi a szép lányokat? Meg is mondtam neki, hogy attól hogy egy másik csajt megnézek attól még ő a fontos nekem, erre mondta azt, hogy "te csak a puncimat szereted" 🤦‍♂️


Lányok ilyenkor mi a f*sz bajotok van? Ha megad nektek mindent a férfi és még be is vallja a barom állatja (jelen esetben én), hogy megnéz más nőket tetszik is neki, akkor mit kell ilyen hülyeségeken kiakadni, meg f*szságokat magyarázni?

Ő is mondta, hogy nagyon szeret engem de nem tetszik neki az, hogy egy kósza dugásért képes vagyok szépeket hazudni a szemébe és ő meg nem tud védekezni ellenem stb. stb. 🤦‍♂️

Ez még egészséges féltékenység? Vagy ti lányok csináltatok hasonló hisztipartit már?



#lány, nő, punci, pasi, férfi, szex, otthon, tv, f*szság, együttélés, féltékenység
2020. jún. 19. 10:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
49%
És ennyit ér egy picsavizsla?
2020. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
81%

Hiába szép, ha nem érzi magát annak melletted. Tényleg olyan megerőltető lenne számodra, ha nem nézegetnél más lányokat amikor együtt vagytok? Fordított esetben hogy esne?


Csináld csak, majd előbb-utóbb megunja és talál olyat, aki értékeli.

2020. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Le lehet állni ezzel kösz. (utolsó)
2020. jún. 19. 11:50
 14/30 anonim ***** válasza:
77%

Lol, ha nem érdekelnek az őszinte válaszok, minek kérdezel?


Pont érett vagy kapcsolatra ilyen kommunikációs készségekkel, most már én sem vágom, hogy miért hisztizik a barátnőd.

2020. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"Az alacsony önbizalma egyébként indokolatlan, először is azért mert mint írtam nem úgy néz ki mint egy "ogre" nagyon szép"


És? Szép emberek is lehetnek önbizalomhiányosak.

2020. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%

#15 vagyok. Ha látványosan más nőket lesel mikozben ő ott van veled, akkor meg mi az, hogy indokolatlan az önbizalomhiány? :DDDDDDD


Majd ha veled is ezt csinálják és egyre csak csökken az önbizalmad, remélem akkor is úgy fogod látni, hogy indokolatlan az önbizalomhiány.

2020. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%

Hat ha a barátom csak azt mondana,hogy azért vagyok jobb mást nőknél,mert én szebb vagyok(magyarán szerinte az az egyetlen ertekem,hogy jó a kulsom),akkor biztosan nem vetne fel az önbizalom. Szerencsére a barátom a belsomet is dicséri,így nincs ilyen problémám.

22N

2020. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést akkor mindenkitől.
2020. jún. 19. 12:09
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy leginkább olyan lányokat nézel meg, akik teljesen mások, mint ő? És emiatt érzi úgy, hogy nem is tetszik neked?
2020. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te szépnel látod és ki is fejezed ezt, ő nem biztos, hogy így látja magát. Ezer oka lehet az önbizalomhiánynak. Lehet, hogy alkoholista szülei voltak és gyerekkorában nem kapott elég szeretetet. Lehet, hogy rossz tanuló volt. Lehet, hogy nincs olyan munkája, milyet elképzelt magának. Lehet, hogy többen csak egy-két éjszakás kalandra használták korábban.

Valami oka biztosan van. Valószínű, hogy a problémát nem tudod megoldani, de ha beszéltek róla és kiderítittek, hogy mi az, akkor lehet szakember segíségégt is kérni.

Egy olyan barátnőm volt, aki még szólt is, amikor észrevett egy csinos nőt. Megkérdezte, amikor egy nő ismerünkkel beszélgettünk, hogy szerintem is nagyon szép-e a másik nő szeme. És tényleg gond nélkül elmondhattam, hogy szerintem is nagyon szép szeme van. Piszok jó volt ilyen kapcsolatban lenni! (Exnél hiszti volt, amikor időjárást néztem, mert csinos nő volt a képernyőn.)

2020. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!