Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan elítélendő hogy -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elítélendő hogy - férfiként - én végzem a házimunka nagy részét? Mások is vannak így?

Figyelt kérdés

engem megnyugtat a házimunka, ráadásul rendmániás vagyok.


a feleségem sose szerette csinálni, és mindig csak kifogásoltam a végeredményt, szóval mostmár kb semmit se csinál, hétvégente néha főz vagy besegít ebbe-abba.


jó, persze néha idegesítő hogy a a kanapén Netflixezik egész nap amíg én takarítok. vagy arra hazajönni este 8kor h neki kell állnom kaját csinálni, és utána még mosogatni, majd elpakolni.


dehát ez van. házaspárok nagyrészénél így van csak nálunk fordítva. van rengeteg tulajdonsága amiért szeretem.


miért kell minden szülőnek, ismerősnek beleszólnia? mindenféle jelzőkkel illetik őt is (rossz háziasszony) meg engem (papucs). a feleségemnek rosszul esik, nekem is, és még veszekedünk is miatta.


mit kéne máshogy csinálnom?



2020. jún. 21. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Csináljatok felesben.Azért irigylem a feleséged,hogy ennyit segítesz.
2020. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy csináld ahogy nektek jó.

Miért tud ilyenekről más is amúgy?

2020. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most nemtől függetlenül, ha kritizálod/úgy gondolod, hogy te jobban megcsinálod, akkor jó, hogy nem fogja szívesen csinálni. De akkor meg ne legyen idegesítő xD


Szerintem nincs probléma ezzel, sőt, szerintem ritkák az ilyen férfiak, mint Te ilyen tekintetben. Ha ezért leszólnak, akkor nem kell velük foglalkozni.

Gondolom, téged nem zavar, hogy ilyen a párod, mint írod, van 1000 másik tulajdonsága, amiért szereted, szóval szerintem ne válaszolj az ilyenekre.


De mondjuk én a párodat nem értem, hogy komolyan képes megvárni, hogy este 8-kor állj neki kaját készíteni. Én eddig csak azt hittem, hogy a pasik lehetnek csak ilyen mulyák :D


Egyébként én tuti nem állnék össze olyannal (lány vagyok), aki nem segít semmit a házimunkában. Persze valószínűleg nem is kritizálnám. Mindenesetre az is hótziher, hogy nem lenne pofám elvárni tőle, hogy egy nap munka után este még főzzön nekem úgy, hogy nekem semmi dolgom nem volt és összeüthettem volna valamit. De mondjuk lehet, a párod csak azért lett ilyen, mert úgy érezte, nem tud megfelelni, szóval már nem is próbálkozik.


22/L

2020. jún. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha idegesít hogy egész nap netflixezik akkor valamin változtatni kell.

Pl miért nem főz meg mire hazaersz? Neked annyival is kevesebb... Vagy valami amit esetleg még úgy ahogy "szeret" megcsinalni...

Azért az szertintem sem teljesen oké hogy az egyik egész nap pihen míg a másik mindent megcsinál...

2020. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig kapom az ívet, pedig mi kb felesben csináljuk a házimunkát, sőt, szerintem picit többet csinálok, mint a férjem, mert többet vagyok itthon. De a családom szerint már emiatt is mindenféle antinő vagyok, mert de gáz, hogy ő megy ki teregetni, vagy ő főz, én biztos nem vagyok rá képes. 10/7 alkalommal amúgy én főzök, mert én vagyok otthon délelőtt, de az a 3 alkalom, amikir ő, hát, az felháborító...

Szard le, irigyek, maradiak. Ha nektek jó, csináljátok így.

2020. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is nagyon házias,én nem annyira,de soha senki nem kritizált minket még emiatt,inkább csak irigyelni szoktak.
2020. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek így jó, kinek mi köze hozzá?
2020. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mások megjegyzéseire rá se hederíts.

A leírásodból nekem az jön ki, hogy habár szereted a házi munkát, de sokszor csak kényszerből csinálod. Ha igazam van, akkor beszéljétek meg és ha tudod, hogy későn érsz haza, akkor kérd meg, hogy készítsen vacsorát. Más dolgokban ugyanez legyen. Nálunk például legtöbbször én rakom be a szennyest a mosógépbe, én teregetek, én rakom el. Én porszívózok, törlöm a port, sofőrködöm stb. Főzni a feleségem főz, én nem. Vasalni szinte mindig ő vasal. Az ágyat az veti be, aki éppen arra jár és letelhetett a szellőztetés ideje. Nem egyeztünk meg ebben, de így alakult, zokszó nélkül.

2020. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elítélendő, jól teszed ezt, én is így cselekednék, ha lenne társam.
2020. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én kapcsolatomba is hasonlóan alakult a helyzet ,én főleg a szüleimtől kapom az ívet hogy milyen lusta nő vagyok ,de ők nagyon régi módiak.

Nálunk a takarítás meg van osztva pl fürdő mindig az ővé (valamiért szereti azt takarítani) a konyha az enyém , a mosogatás felváltva (egy ideig úgy volt ,hogy aki épp rá ér ,de mivel én szinte sosem értem rá a korona előtt csak ő mosogatott így váltottunk erre a felváltós dologra)

kb mindent kétfelé osztunk, szerintem így működhet egy együtt élés.Egyikünk se dolgozik olyan kemény fizikai munkát ami után csak haza esik és nem képes semmit se tenni


szerintem se foglalkozz a megjegyzésekkel ha nektek jó másnak nincs köze hozzá (ha neked így nem felel meg beszéljetek róla mit tud még átvállalni a feleséged)

2020. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!