Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatom volt. Most vele jóba vagyunk, összefutunk találkozgatunk.Tegnap előtt ölelgetett és nem tudom, hogy ez most jelent-e valamit. Mivel azt mondta, hogy neki nem kell nő.És kérdeztem tőle, hogy miért ölelget azt mondta, hogy mert jól esik neki.



Volt egy 5 hónapos kapcsolatom egy másik fiúval. Ő még azóta is szeret és össze akar velem jönni.Vele is jól el vagyok.Ő is ölelgetett.Jelzem már 3 éve vár rám.


Nos, igen...Egyikkel sem akarok már járni de keresik a társaságom.Félek, hogy megbántom valamelyiket. Nem tudom mit csináljak. Ha kerülöm őket akkor meg depisek. :S

Mit csinálnátok a helyemben?


2010. aug. 1. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
én is depis vagyok......
2010. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne keruld oket. Es legyen magadon uralom,hogyha nem akarsz velukm osszejonni akkor ne is gyere. Szeresd oket,engedj meg nekik dolgokat,de ne vidd tulzasba.
2010. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, ne szeresd egyiket se. Az exemmel jóba voltunk a szakítás után, aztán sokszor bunkózott, de megbocsájtottam, nem akartam hogy sz*rul érezze magát. De volt az a pont, amikor betelt a pohár, és megmondtam, hogy soha többé nem akarom se látni, se beszélni vele.


A 3éves kapcsolatos exed csak szexet akar szerintem. Amíg nem talál mást, jó leszel neki te is.

2010. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy csak szexet akar mert megtehette volna bármikor. Tegnap előtt kocsikáztunk is és félre álltunk beszélgetni! ott is simán megtehette volna. De nem az a típus vagyok, hogy hopp ki van éhezve meg én is és meg fekszek neki. :) Van önuralmam. De olyan rossz látni őket, hogy szenvednek.A 3 éves kapcsolatos pasinak még felajánlottam, hogy segítek neki csajt keresni. de akkor szorosabban átölelt és mondta, hogy nem kell neki!:S
2010. aug. 1. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd.Valószínűleg mind a kettő szeretne veled járni és természetesen így nehezebb nekik,hogy barátok maradtatok.De a szerelem nem olyan dolgo,hogy azért kell"megtenni",hogy a másiknak jó legyen,másrészt úgyse lesz az,ha te nem akarod.Szóval nem tudsz mit tenni.Majd túllépnek rajtad.

21/L

2010. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy biztos benne. Azt mondanám várj pár évet és győződj meg róla, hogy tényleg leszbikus vagy-e. Ha viszont biztosan tudod akkor se mondd el neki, tudom hogy nehéz titkolózni, de ha nem fogadja akkor csak rosszabb lesz. Olvastam már olyan sztorikat, hogy a gyerek őszinte akart lenni, elmondta, és válasznak azt kapta, hogy hétvégéig szedje össze a cuccait és menjen el.

Nem akarlak megijeszteni, de ha tényleg nem fogadja el a dolgot, akkor várd ki, amíg független leszel és megállsz a saját lábadon.

2010. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leszbikus!:D

Lehet rosszul fogalmaztam.

2 pasiról van szó!:)

Én lány vagyok!:D


Nos a 3 éves kapcsolatos fiú ő 21 éves.

Az 5 hónapos kapcsolatos fiú ő 17 éves.

Én 17 leszek 3 hónap múlva!

2010. aug. 1. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem ide akarta :)
2010. aug. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!