Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéltem a barátnőmmel. Így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéltem a barátnőmmel. Így minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

Barátnőm megy szülinapi buliba. Én nem megyek vele, mert nem vagyok meghívva. Kérdezem a barátnőmet, hogy kik lesznek ott, ott-e lesznek a barátnői pasijuk, lesznek-e ott fiúk. Csak egy barátnője jön a pasijával, és lesznek ott fiúk is, de a fiúk állítólag foglaltak, van mindegyiknek barátnője, hogy nincs miért féltékeny legyek a barátnőm mondja nekem. Azért nem mehetek oda, mert ott lesz a volt osztálytársam (az ünneplő unokatestvére) , és azt mondta, hogy nincs jó kapcsolatunk egymással, amiről én nem tudok. Vagy az lehet a gond, hogy a múltban írtam az osztálytársam testvérének a barátnőjének, hogy akarom őtet, de akkor csak 12 éves voltam. Kétlem, hogy az véget megútalt volna engemet. 2 osztály voltunk, A és B. Ő tartozott az A osztályba, én pedig a B osztályba tartoztam. Rosszat csináltak nekem a B osztályosok. Belém rúgtak, megverték, csúfoltak, megaláztak. Senki se védett meg engemet. Ez az osztálytársam a másik osztályból is csúfolt engemet, megvert nemegyszer. Rossz emlékeim vannak az alapiskolából.

Félek, hogy ez a srác fog beszélni az én barátnőmmel, és olyan dolgokat bebelszél neki én rólam, ami nem is igaz.


Beszélgettünk, azt kérdezte tőlem, hogy miért szedek annyi sok vitamint. Mondom azért, hogy legyen erős az immunrendszerem.

Aztán mondtam neki, hogy félek, hogy ellenem fogja uszítani a volt osztálytársam a barátnőmet. Mert tudom milyen az a srác, nagyon beképzelt.

Anyám azt mondja, hogy az már nem jó jel, ha nem visz el saját magával. Hogy nem szeret, lehet már nem akar engemet. Szeret engemet, akar. Nélkülem nem tudja elképzelni az életét.

Anyám azt mondja, hogy csak hétvégenként találkozzunk, hogy hadjam őt békén. A barátnőm szeretne továbbra is mindennap találkozni.


Így minden rendben lesz? Félek, hogy elveszítem őt. Hányszor találkozzunk hetente? Kérlek adjatok tanácsot!


2020. jún. 24. 10:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Adok neki szabad teret mondtam már. Hisz beszéltünk
2020. jún. 24. 11:30
 12/16 anonim ***** válasza:
lmao kb. fél másodpercig tart beazonosítani a stílusod miatt ;-;
2020. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

Beszélgettünk, azt kérdezte tőlem, hogy miért szedek annyi sok vitamint. Mondom azért, hogy legyen erős az immunrendszerem.'


Ez hogy jön a témához? :DDDDDDDDDDD


Amúgy, nagyon egyszerű, ahova engem nem hívnak, oda a párom se megy el. Ha haverokkal megy akkor mehet pl sörözni, de ilyen szülinap, lagzi stb alap hogy ketten megyünk, és nem érdekel kik vannak ottt

2020. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Most tiltsam meg neki, hogy ne menjen szülinapi buliba?
2020. jún. 24. 18:04
 15/16 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Nem tilthatsz meg neki semmit. Talán kezdj el normálisan viselkedni, és akkor majd téged is meg fognak hívni. Az egyik előző kérdésedben azt írtad, hogy mindenkinek a pasiját elhívták, csak te maradtál le, mint a borravaló, szóval itt te vagy a baj. Nekem sem hiányozna egy kis hisztis majom a bulimba. Viselkedj férfiként, nőj fel!
2020. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A te barátnőd minden nap buliba megy? Meg minden nap szülinapja van valakinek? Jó sok barátja lehet. Te kisegítőbe jártál, ugye? Van egy kis betegséged. Szerintem ne erőltesd ezt a kapcsolatisdit, nem megy ez neked.
2020. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!