Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem leszek házicseléd, szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem leszek házicseléd, szerintetek ez működik a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

Nemsokára végzek a Corvinuson, közgazdász leszek, illetve még csinálok egy mesterszakot, több nyelvet beszélek, folyamatosan képezem magam, pár hónap múlva megyek gyakornoknak illetve utána teljes erőbedobással dolgozom heti 5 nap 8-10 órában. Együttélésnél nekem napközben nem lesz időm takarítani meg főzni, azt hétvégén tudom megtenni. Anyukám apa mellett otthon volt, de nem tisztelte, házicselédnek nézte. Apukám megcsalta és meghalt, így nincs jó véleménnyel a férfiakról. A barátom minden mozzanatát figyeli, mivel többnyire nálunk vagyunk, és mondja nekem az észrevételeit. Ha nagyon összevesznék vele, nem lenne más támogatóm, mert a barátom egy nagyon tehetős, összetartó csaladból származik, de miatta nem merek összeveszni anyukámmal, nincs kihez fordulnom, manapság bármi véget érhet, lecserélhet.

Szerintetek kire hallgassak? Együttélésnél, ha a barátom 20x annyit keres, mint én, ki végzi a takarítást, ha én is sokat dolgozom?

21L



2020. jún. 25. 12:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan elvárhatod, hoyg ne légy házi cseléd. A kérdés az, hogy a pasid is így godolja-e vagy ragaszkodik a régi szokásokhoz. Ez utóbbi esetben kereshetsz új barátot. Ha neked ez fontos a kapcsolatban akkor áll ki emellett.
2020. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk senkit sem érdekel, ki mennyit keres, órában ugyanannyit dolgozunk, így mikor hazaérünk, mindketten ugyanannyit veszünk ki az itthoni munkából.
2020. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ez elég követelőző és undorító stílus egy lánytól. Így kezdeni kapcsolatot hogy márpedig én nem vagyok cseléd...
2020. jún. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért remélem a kétbetűs mellékhelyen van akarat "nagy dolog" után tisztába tenned magadat...

Kb ugyanez az elvárt egy normális életben, hogy mindenki rendet tart kis világában-otthon vagy burzsujék meg bejárónőt járatnak.

Poharat elmossa mindenki használat után, tányért elmosogat, de vehettek eldobható étkészletet is akár.


ui: válassz csóró pasit és fogd be házitündérnek talán, ha ennyire anyagias vagy, hogy a tisztaság-rend igényével kevered..szerintem:)))

2020. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"többnyire nálunk vagyunk"

Miért?

Ez nekem egy negatív jel. Különösen ha tehetős, mért nem ő lát vendégül téged?

Eléggé élősködőgyanús, én is gyanakodnék rá, hogy ki fog használni.

2020. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!