Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk a hibás?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunkban hibáztunk mindketten mostanában. Főleg egy tényezőt szeretnék most kiemelni. A páromnak ízületi problémái vannak egy ideje, pár hónapja és fokozatosan lett egyre rosszabb. Áprilisban meg májusban még tudtunk közös programokat szervezni, már akkor is nehezen ment de elmentünk olyan helyekre ami nincs messze meg útközbe megálltunk pihenni ha kellett. Évek óta vagyunk együtt, régen ilyen nem volt. Most júniusban már ki se mozdul a házából ha nem muszáj és a lépcsőkön is elég nehezen megy fel. Mintha hirtelen 80 éves lenne.

Már évek óta nem stimmel valami a lábaival, ízületeivel, porcsérülései voltak de valahogy most lett olyan súlyos.

Biztos hibás vagyok ebbe de egy idő után már nehezen tudtam elviselni, hogy nincsenek közös programjaink, vagy legalábbis alig. Tudtam, hogy azért mert fáj a lába és ő nem tehet erről de akkor se tudtam ezt elfogadni mert most pont hogy kicsit jobban lenne egymásra idő, nekem is szükségem van kikapcsolódásra meg amúgy is egyszerűen hiányzott a párom. Azt is próbáltuk, hogy én elmegyek hozzá, ez is csak félig oldotta meg a problémát, mert idegesített, hogy rossz kedve van, hogy nem lehet a kedvére tenni, felvidítani meg hogy csak a fájdalmára koncentrál.

Nem tudtam kezelni a rossz hangulatát, a körülményeket, nekem is volt épp elég bajom és nem sikerült vele kellően empatizálnom,úgy éreztem, hogy elég nekem a magam baja és az ő bajával együtt nekem is csak még több bajom van.

Az is hiányzott, hogy többször pusziljon meg, öleljen meg, hogy átöleljen alvás közbe de valahogy ez is ritkán volt. Régen jobb volt minden. Persze ez is csak idegesített és ha szóba hoztam neki, nem értette mi bajom.

Szintén elég nagy probléma volt, hogy én valahogy napokon keresztül nagyon kívántam a páromat, nem szexet vártam volna de mondjuk közös fürdő vagy masszázs vagy akár az, hogy én kényeztessem őt, nagyon hiányzott. Neki ez napokon keresztül alig hiányzott, amit végülis meg lehet érteni de nekem meg nem múlt az érzés. Már nem tudtam aludni se miatta. Egy éjszaka nála aludtam, akkor este semmi kedve nem volt de reggel már letámadott. És akkor meg volt is kedve. Szóval én ezt nehezen tudtam kezelni, hogy én nagyon kívánom és ő meg nem.

(Előtte pár nappal még ő is kívánt.)

Az is bosszantott, hogy kitaláltam egy programot ami azt hittem neki is tetszene, még az egészségének is jó lenne, már kétszer-háromszor maga is mondta, hogy szívesen menne és mikor most felhoztam, mégse akart.


Tehát nem tudtam kezelni a hangulatváltozásait, a rossz kedvét, az érintés hiányát, a vágyaimat.

Én is nehéz időszakon megyek keresztül és emiatt is szeretném hogy legalább a kapcsolatom olyan jó legyen, mint régen és legalább mikor ketten vagyunk, akkor legyünk boldogok.


Én voltam túl önző vagy neki kellett volna megértőbbnek lenni?


2020. jún. 27. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Neked kellett volna megértőnek lenni.

Hány évesek vagytok? Re gondolom legfeljebb 13, abban a korban még elfogadható, ha csak a saját kis lelkivilágod érdekel kizárólag, mindent hisztivel kezelsz, és nem érted, hogy mit jelent, ha valami annyira fáj, hogy nem tud a másik mozogni.

Ő abban hibás, hogy régen orvoshoz kellett volna fordulnia. Így műtét lesz a vége.

2020. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pár napja volt orvosnál. Injekciót adtak neki és gyógyszert fog szedni. Az viszont igaz, hogy már rég el kellett volna mennie orvoshoz de mindig nyüstölnöm kell, hogy menjen már. Én már korábban mondtam neki.
2020. jún. 27. 10:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Már évekkel ezelőtt is voltak ilyen problémái szóval nála ez nem újkeletű.
2020. jún. 27. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a beteges egoizmusra nincs gyógyszer.
2020. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Minden esetre keress egy könyvet, ha már a környezeted nem szól, hogy milyen is egy jó kapcsolat, hogy is kéne egy társsal viselkedni, hozzáállni. Szerintem. Sajnálom a társadat és kitartást kívánok neki.
2020. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan lepontozhatsz mínuszba is.

A párod ment veled akkor is, mikor már fájdalmak voltak, és te ezt lexartad, csak te érezd jól magad.

Igaz, hogy pokoli fájdalmai vannak, mert valószínűleg a porc elkopott, és a két csontvég minden lépesnél összesúrlódik, de légyen vidám és szórakoztató, mert csak te számítasz.

Téged ő csak addig érdekel, amíg van program, amíg vidáman szórakoztat, amíg neked jó és kényelmes. Onnantól, hogy nincs program, te nem érzed jól magad vele, csak cseszteted, hogy menjetek. Lehet, hogy ő lépest se tud menni, a poklok poklát éli át, de segáz, tűrje el érted, különben hiszti van.

Erre leírod, hogy mindketten hibásak vagytok. Utána azt, hogy nem ő tehet a betegségről. Most akkor melyik?

Itt egyedül te vagy hibás, akinek nem társ kell, hanem program kíséret. Ha te társ lennél, akkor örülsz, ha együtt vagytok, és kicsit kényezteted, hogy minél kevesebbet mozogjon, kevesebb fájdalmat éljen át. De neeeem, hát az Hisztipichának uncsika, inkább menjünk túrázni a hegyekbe.

Remélem, csak napi provokatív troll kérdés.

2020. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magadra vállalni az ő baját, szimplán csak mellette kellene lenned, támogatnod, szeretned. Ez egy átmeneti állapot, de ilyenkor lenne legnagyobb szüksége rád. Te is rányomod ezzel a hozzáállással a hangulatot. Neked kéne most a kedvében járni, feldobni kicsit a kedvét. Nem azt éreztetni vele hogy de jó, hogy nem megyünk sehová, olyan vagy mint egy 80 éves stb.
2020. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod beteg. Te meg megértés helyett olyat követelnél tőle, ami fájdalom okoz neki.

Szereted őt egyáltalán?

2020. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8 önmagát szereti, és senki mást. Tökéletesen látni az írásából és a benne leírt gondolataiból.
2020. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!