Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy úgy érzem amit én tudok nyújtani az kevés?

Figyelt kérdés
Mindenféle téren ezt érzem. A sok csalódás miatt egyre inkább elkezdem veszteni a hitem magamban. A legutolsó barátom is teljesen taccsra vágta az önbizalmam, úgy hogy az elején meg az egekbe magasztalt. Teljesen összetörtem. Most mit érek ilyen esetben azzal hogy finomakat tudok főzni, vagy edzek? Tudom ezekből a pozitívumokból lehet újra felépíteni az önbizalmat, de ezek amiket példának leírtam nem nagy dolgok, bárki tudja ezeket.
2020. jún. 27. 10:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted a párkapcsolatot, ha még abszolút nem állsz készen rá lelkileg? Nem kéne a régi dolgaidat helyre tenni önmagadban?
2020. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11.13 Akkor nagy valószínűség szerint az alábbi két eset valamelyike áll fenn. (Első vaálszoló vagyok.)

1. Előnytelen a külsőd. Egy legalább átlagos külsővel rendelkező nő ugyanis levelek tucatjait kapja még gyenge bemutatkozó szöveg esetén is, tehát van kivel ismerkedniük.

2. Irreális igényeid vannak a férfiakkal szemben, ha a sok jelentkező közül egyikkel se jutsz semmire.

2020. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, és sokan írnak nekem, de az ilyen nagy bulizósokkal, nagy alkoholfogyasztókkal nem tudok mit kezdeni.
2020. jún. 27. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!