Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekül tőlem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül tőlem minden férfi, ha elmondom neki a lentieket?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék házasságot, sem gyermeket, ahogyan vagyonközösséget sem, külön kasszán akarok lenni a jövendőbelimel, úgy, hogy minden közös kiadást felezzünk. Ha esetleg véget érne a kapcsolatunk, akkor egyikőnk se tartson igényt semmire a másiktól, mindenkit csak a saját dolga illessen meg. Mindezeket leszámítva nagyon tudok szeretni, de a kötöttségektől irtózom.
2020. jún. 27. 15:22
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
52%
Mert ez undorító. Bőven elég egy multiba lélektelenül gürizni, nem kell hogy még otthon is egy materialista karrierista picsa várjon.
2020. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
49%
Fú, mert gond van a hozzáállásoddal. Mundjuk legalább őszinte vagy. Ezen sorok hallatán én is menekülnék. A randi végét sem várnám ki.
2020. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
55%
Mentálisan sérült embereknek valóban nem való gyerek, mert alkalmatlanok a gyerek nevelésre. Tehát helyesen döntesz, ha nem akarsz gyereket, és az is korrekt, ha a kapcsolat elején tisztázod ezeket. Végigolvasva a válaszokat látható, hogy itt, ezen a felületen is vannak bőven lelkisérült emberek, akik tapsolnak a gondolataidhoz. Jó esélyed van tehát, hogy találsz ehez az életmódhoz partnert. Azt viszont ne várd, hogy egy normálisan szocializálódott, egészséges lelkű férfi vevő lesz erre.
2020. jún. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
71%

43.


Nagyon kevés a nem lelkileg sérült ember. És lesz ez még kevesebb is, ahogy torzul a világ. És a legtöbb gyereket már az én generációmba is lelkileg sérültek neveltek - mert az ő szüleik is szar szülők voltak.

2020. jún. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
#44 Ebben igazat kell adnom neked,sajnos,úgy van, ahogy leírtad. Talán az arányok kicsit kedvezőbbek, de nagy vonalakban így van.
2020. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bejönne egy ilyen helyzet.
2020. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Az oké ha Az elejen megmondod h nem akarsz gyereket,de ne Az első randin!

Nem.értem miert van anyagi felelmed h lehuznak.

Szerintem pénz ügyeket ne ilyen direkt mododn fogalmazd meg.

2020. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom így, hogyan lehet egy életet leélni valakivel. Nekem az exem volt ilyen, egyszer felhoztam neki, mi lenne ha vennénk közösen az ő rozzant autója helyett egy jót. Na, hát mit képzelek én, nem kell közösködni eccetera. Mondjuk jobb is, mivel szerencsére ex. A párommal már az első perctől toltuk egymás szekerét és haladtunk is. Ha nem fogunk össze, ma nem itt tartanánk. Szerintem nyugodtan maradj szexkapcsolatnál, mert konkrétan ezt vázoltad fel, néha csináljatok közös programot aztán hali.
2020. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
56%

Már nem azért, de kérdező, most te megerősítést vársz, hogy jól "csinálod" a dolgokat?

"Egy embernek kell akkora összegű megtakarítása....." perse kell, hogy lgyen, egy felelősségteljes ember rak félre a fizetéséből és nem herdálja el, DE ezek szerint te simán végig néznéd, hogy a párod felélje azt. Te meg vígan éldegélnél mellette.

A toronyban azt hiszem baj van!

2020. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!