Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekül tőlem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül tőlem minden férfi, ha elmondom neki a lentieket?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék házasságot, sem gyermeket, ahogyan vagyonközösséget sem, külön kasszán akarok lenni a jövendőbelimel, úgy, hogy minden közös kiadást felezzünk. Ha esetleg véget érne a kapcsolatunk, akkor egyikőnk se tartson igényt semmire a másiktól, mindenkit csak a saját dolga illessen meg. Mindezeket leszámítva nagyon tudok szeretni, de a kötöttségektől irtózom.
2020. jún. 27. 15:22
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
73%

Mert ijesztően ridegnek hangzik, és semmiképpen sem nőiesnek.

Sokszor ebben a témában ember tervez, isten végez, viszont te előre mindent kategorikusan kijelentesz.

2020. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Volt már hosszú kapcsolatom (pár hét híján 6 év), de elengedtem, mert nem tudtam megadni neki a vágyát, a közös gyereket. Azóta viszont csak komolytalan férfiakba futok bele, akik szexpartnert keresnek vagy épp már az első 1-2 hétben a közös gyerekeinkről álmodoznak. Az összeköltözés számomra fontos, de nem 1-2 hónapon belül és semmiképp nem úgy, hogy egyikünk költözik a másikhoz, hanem közösen bérlünk egy albérletet.
2020. jún. 27. 15:42
 13/49 anonim ***** válasza:
76%

Sosem értettem minek akar az az ember kapcsolatot, aki semmiért nem akar felelősséget vállalni. Már pedig egy társ felelősség annak jó és rossz hozadékával együtt.

Szerintem a szórakozást összekevered egy valódi kapcsolattal.Egy kapcsolatban viszont vannak jó periódusok, de van embert próbáló periódusa is.

2020. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Az élet legtöbb területén kompromisszumkész vagyok, ezekben a kérdésekben viszont van egy határozott álláspontom, amihez ragaszkodom.
2020. jún. 27. 15:43
 15/49 A kérdező kommentje:
Ez nem jelenti azt, hogy nem állok a másik mellett teljes válszélességgel, ha baj van és ne támogatnám.
2020. jún. 27. 15:44
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem olyan rossz amit lefestesz, mert elvileg ettől még lehet szerelemes az ember, meg élhetnek boldognak - csak megtartva a saját "világukat" is, ami nagyon is helyes. Itt cseszik el sokan, a "nagy egyesülés" nevében mindent szépen fuzionálni, aztán válás után "ja, hát hoppá, ez rossz ötlet volt". Sokan meg maradnak benne a fos házasságukban, mert nincs világ amihez visszatérjenek, újat felépíteni szinte lehetetlen a jelenlegi gazdasági helyzetben, főleg a válófélben lévő negyveneseknek.


Úgyhogy - mivel gyereket nem akarsz - fogsz találni olyat aki szintén nem, és ő nem fog elítélni. A baj az, hogy sok férfi megcsalásra meg hűtlenkedésre használja ezt és teszi tönkre az amúgy jó alapkoncepciót.

2020. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
43%
14 Ez amit te írsz minden csak nem kompromisszum. Egyáltalán ismered a szó jelentését? Tudod tengernyi, millió kapcsolatban van olyan, hogy az egyik elveszti az állását, a másik meg helytáll, és nem pofázik, nem rugdossa a másikat hogy "az enyémből stb.). Nincs enyém-tiéd, amíg együttélés van. Közös. Ezért együttélés.Jóban-rosszban. Ha csak a szórakozást és jót akarod, akkor azt ne nevezd kapcsolatnak. Érzelemnélküliség és érdek, ezt keresed, ezért menekülnek hosszútávon tőled.6 év egy kapcsolatban semmi. Húss pillanatok alatt elszáll. Bezonyám. Legyen az akár nő, akár férfi, gazudag szegény, akiben egy csepp értelem és érzés szorul, az feláll.As gyengébbek pár alkalommal meghúznak, de melletted maradni egyik sem fog.
2020. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
19%
*Legyen az akár nő, akár férfi, gazdag szegény, akiben egy csepp értelem és érzés szorul, az feláll.A gyengébbek pár alkalommal meghúznak, de melletted maradni egyik sem fog.
2020. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
82%

Ha ennyire ellenkezel a közös dolgoktól akkor az nem normális. Az nem párkapcsolat, inkább lakótársi viszony. Ami az enyém az az enyém.

Mi van ha tegyük fel balesete lesz a jövendőbelidnek? Hónapokig nem tud majd dolgozni, megmondod neki, hogy bocs ez az én pénzem pusztulj éhen mert én 1ft se adok neked?

2020. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
37%
IMÁDLAK!!!!
2020. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!