Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a viselkedés "mártírkodó"? Vagy mit csinálok?

Figyelt kérdés

Kérlek ne kezdjetek el anyázni, őszintén szeretném felismerni a viselkedésemet ha itt erről van szó.

Röviden, összeköltözés előtt állunk barátommal. Eddig minden lakást amit megnéztünk személyesen azokat én találtam, én hívtam fel telefonon. De őszintén megvallva szeretem is ezt a szervezős dolgot, mert szerintem jól beszélek a telefonba, figyelek a részletekre. Párom is egy fantasztikus okos ember, de úgy gondolom ő nem lenne annyira körültekintő mint én. Személyesen jön velem mindig nézni amúgy, tehát nem full egyedül én szervezem ezt.

Ellenben jól esne, ha ő is nézegetné a lakásokat és ezt jeleztem már neki, átküldene néha párat, vagy felhívogatná ő a tulajokat. Viszont ma is volt rá példa, hogy küldött két lakást és megkérdezte hívja-e őket, rögtön rávágtam, hogy majd én.


Ez mégis micsoda? Sose voltam ilyen bolond, de konkrétan most szeretnék valamit és ha úgy alakulna akkor inkább mégse, mert az én beszélőképességemben picit jobban bízom, részletesebben rákérdezek mindenre stb.


Kérlek térítsetek észhez hogy ez most micsoda, hogyan fejezzem be, mert tuti párom is érzi, hogy kicsit fura vagyok az albikeresés óta...

23L


2020. jún. 29. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyit számít, nem akarom én ráfogni semmire, de anyukám is nagyon hasonló volt mindig a párjaikkal, tolta az önsajnálatot, hogy mindent neki kell csinálnia, de mikor segítettek volna akkor jött a nagy önállóskodás meg a "majd én megcsinálom"... tehát kvázi ezt láttam évekig, sőt évtizedekig, hogy folyton panaszkodott de amúgy nem hagyta, hogy segítsenek neki.

Lehetséges hogy sok dolgot akaratom ellenére eltanultam tőle? Van sok más is amit észrevettem magamon, hogy anya csinált ilyeneket, a legtöbbet már sikerült kinőnöm és leküzdenem de ez most új...

2020. jún. 29. 17:24
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjad a barátod, mert ha így folytatod, akkor a maga ügyeit intézni képtelen gyerek státuszba rakod. És ez a kapcsolat halála, mert ki tart szexualisan vonzónak egy olyan himnemut, akit alkalmatlannak tartunk az ügyei intézésére és helyette kell intézkedni.
2020. jún. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném ilyen státuszba tenni, olyan kompromisszum nem működhet ebben, hogy én találok lakást, ő meg a költöztetést megszervezi? Tehát szerez fuvart stb? Mert ezt konkrétan ő ajánlotta fel.
2020. jún. 29. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az a valódi problémád, hogy eddig kislánynak mutattad magad, és egy ilyen helyzetben előjött a valódi éned, ami nagyon nem tetszett a fazonnak?

Albérletet teljesen másképpen keresünk, más kritériumokkal, mint ahogy az írásodból látszik. Lakásvásárlásnál lehet így ahogy most csinálod, bár sok értelme nincs, de albérletnél teljesen máshogy kell és a gyorsaság döntő, főleg egy jó albérletnél. Nincs idő totojázni és sokkal összetettebb.

2020. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mutattam magam eddig se kislánynak, mindig kicsit dominánsabb típus voltam a kapcsolatban. Jól működtünk eddig, mert a hétköznapi dolgokban én domináltam, az ágyban meg ő. Lehet elkezdett hiányozni, hogy picit a hétköznapi dolgokban is felülkerekedjen?
2020. jún. 29. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A majd megcsinálom azokra jellemző, akiknek csak úgy és akkor jó, ahogyan ők.... Ennek megfelelően kiszorítanak mindenkit a melóból, így értelem szerűen ők melóznak. Eztán kimerültek és sérelmezik, h a másik miért nem segít, de azt nem veszik észre, h felesleges, mivel még ha meg is csinálják, szögre ugyan úgy a másik is megcsinálja utána, majd megjegyzi, hogy na így kell ezt.

Csak kicsit visszább kellene venni és látni, hogy egy eredményt gyakran többféleképpen is el lehet érni és voltaképpen az eredmény a lényeg, nem a hogyanok.

2020. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szimplán olyan lakást akarsz, ami megfelel a te ideálodnak, de azt nagyon. Viszont így nem közös lesz a döntés, ha ő csak bólogathat hozzá.
2020. jún. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!