Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek, ha a barátotok munkaidőben nem venné fel a telefont és nem jelezne vissza 30 percen belül?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Szexszel zsarolni a párod a legalja dolog a világon
2020. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Dolgozik, baszki. Ez azt jelenti, hogy a munkájával van elfoglalva, azt kell csinálnia, azért fizetik, és ha meglátják, hogy folyamatosan veled cseveg, akkor akár ki is vághatják... Nem én vagyok a bogarasságmentesség mintapéldánya, de ez azért rohadtul sok és fojtogató.
2020. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha egyszer hívom és nem veszi fel, akkor semmit. Ha egymás után hívom 4-szer, írok facebookon, viberen és mindenhol máshol és így nem veszi fel (szülővel történt meg, a párom mindig észreveszi, ha keresem), akkor nyilván az x. hívásnál ideges vagyok, főképp mivel feltehetően azért keresem ennyiszer, mert fontos infó merült fel és nem ér rá. De azért estig ilyenkor is mindig megnyugszom.
2020. júl. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as, minek hívod fel negyedjére is, ha már előtte 3 alkalommal nem vette fel? Ebből igazán gondolhatnád, hogy elfoglalt és majd fog keresni.

Én úgy szoktam, hogyha TÉNYLEG fontos, akkor felhívom egyszer és ha nem válaszol, akkor fél óra múlva megpróbálom megint. Ha akkor sem, akkor tudom, hogy picit sem alkalmas és majd úgyis keres a megfelelő pillanatban, mert látja, hogy többször is kerestem.

2020. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk, ha egyszer csörgetsz meg valakit, az a hívj, ha ráérsz kategória. Ha kétszer, akkor minél gyorsabban hívj. Háromszor a most azonnal dobj el mindent és vedd fel.


Mondjuk mert épp most hívott anyum, hogy a nagypapám elesett a családból te vagy 10 percre tőle. Én már elindultam, tudsz érte menni, vagy kezdjem el a szomszédokat hívni, míg odaérek.


Vagy bezártam a kulcsot, a pénztárcámat a kocsiba, nálad van a pótkulcs, hívjak szerelőt vagy egy órán belül ideérsz?


Rosszul lett a gyerek az oviban, ki megy érte?

2020. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ti sem lesztek sokáig együtt.
2020. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!