Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még Valaki, aki jelenleg a szerető szerepét tölti be? Hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
2020. júl. 2. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Jelen, és köszönöm jó vagyok.


Nem kell eltartanom, nem akar gyereket, nem kell elvennem, nem lóg a nyakamon állandóan.

2020. júl. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Már befejeztuk és soha többet ilyen kapcsolatot
2020. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Én nő vagyok, talán ezért is más az álláspontom, mint az 1esnek.

Kettős érzés. Nyilván van ami jó ebben a kapcsolatban. De sok a rossz is. Hiába érzem, hogy szeret, ez sokszor nem elég. Nem gondolom hogy így maradunk most már életünk végéig, előbb vagy utóbb lépni fogok. És neki lesz rosszabb!

2020. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Szeretőként megvan a jogod ahhoz nagyon is, hogy normális férfival ismerkedj párkapcsolati szándékkal.
2020. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
4es vagyok: Azt a rengeteg pozitív energiádat kell áthelyezd olyan férfira, aki Megbecsüli rendesen a sok női szeretetet, szerelmet, főzési tudományodat, műveltségedet, szakmádat, hobbijaidat, stb. ami van, s ezt minden hölgytársnak üzenem, aki ilyesmiben van :). 34N.
2020. júl. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Jelen, nőként. Hosszú, tizenéves párkapcsolatom ért véget tavaly, és egyáltalán nem vágyom most olyan kötöttségekre, mint az volt. Élvezem, hogy egyedül vagyok, nem kell tartósan foglalkoznom senkivel, mosni-főzni-takarítani rá, és így tökéletes a számomra egy szeretői viszony - amit egyébként nem én kerestem, de így alakult, és nem bántam meg. Több hónapja tart, úgy érzem, érzelmek és kötődés is kialakult már mindkét részről, nagyon jó együtt, de mégis külön. Neki is jó, mert tudja, hogy nem nyaggatom, nem hívogatom, nem az a típus vagyok, akinek ajándékokat kellene venni vagy ilyesmi, egyszerűen csak jól érezzük magunkat együtt, egyre intenzívebb érzelmekkel, köszös programokkal, amikor csak lehet.
2020. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Kettős érzések kavarognak bennem. Jó érzés, mert szeretem. Rossz érzés, mert tudom, hogy ebből normális kapcsolat nem lesz. Fáj, mikor valaki incselkedik vele a szemem előtt és nem szólhatok. Megalázó nyilván, ugyanakkor mégis több, mintha hozzá sem érhetnék. Senkinek sem kívánom a poklot, amin sokszor saját magam miatt átmegyek!
2020. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelen, szintén a női oldalról. Mindkét oldalról vannak elég erős érzelmek. Ő a foglalt, én már egy jó ideje kiléptem az akkori kapcsolatomból, nem miatta, magamért. Viszonylag sokat tudunk együtt lenni, beszéltünk már a hogyan továbbról is, ő lépni akar. Ha együtt vagyunk nagyon jó, mindent meg tudunk beszélni. Amikor nincs velem, úgy élem meg mint mindenki más, hiányzik, rossz érzés, hogy mással van otthon stb. A "mi lesz később" pedig még a jövő zenéje. Ha eljön eljön, ha marad akkor ez van...:)
2020. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%

Jelen, szintén nőként. Jelenleg elég szar. Nem olyan rég lett vége az előző kapcsolatomnak, ami már eléggé haldoklott az utóbbi időben, tehát nem a nős pasi miatt szakítottam. Én nagyon régóta vágytam arra, hogy legyen köztünk valami ezzel a férfival, és azt gondoltam, hogy ha egyszer összejönnénk, akkor vele aztán tényleg csak a jó rész lesz, mert annyival idősebb mint én, és annyira már életszakaszban járunk, hogy teljesen egyértelmű, hogy ennek nincs jövője, én sem élem bele magam, ideig-óráig jól érezzük magunkat, utána mindenki megy a dolgára, nincs kötöttség részemről. Mivel ő házas, akkor jövök össze valami komolyabbra egy korombelivel, amikor akarok, de amíg szeretem őt, addig kizárólagosan rá akarok koncentrálni. Saját döntés. Ez volt az elképzelés.

A valóság pedig az, hogy nagyon jó vele a szex, és ez valószínűleg elsősorban azért van, mert elég mély érzéseket táplálok iránta, elég régóta. Már azelőtt is, mielőtt kezdődött, de most meg aztán még inkább. Olyan dolgok is tetszenek rajta / benne, amik mindenki másnál taszítanának. Bármikor bármit félredobok, ha neki van némi ideje. Egyébként emberileg nagyon figyelmes, rendes ember. Most a megcsalás etikai részétől eltekintve mondom ezt, hogy velem, a szeretőjével is az. Viszont elképesztően szar érzés, hogy szeretnék vele többet lenni, és nem lehet. A többet alatt nem azt kell érteni, hogy napokat, hanem, hogy egyszer mondjuk a maximum 3 óránál többet. Vagy ne csak egyszer azt a 3 órát egyszer egy héten. Egy éjszakáért elég sok mindent megadnék, de ezt rendkívül reménytelennek látom. És rohadtul zavar, hogy látszólag neki ez a heti egyszer 2-3 óra bőven elég. Neki ez így nagyon jó. Nekem pedig nem. Tudtam, hogy mibe megyek bele, tudtam, hogy nem fogunk hosszú időket együtt tölteni, de mostanában tényleg olyan, mintha ez nála valami fix dolog lenne, ez az időintervallum. és akkor sem töri magát, ha esetleg megoldhatna ennél többet is. Valamiféle érzelmei vannak irántam, de úgy érzem, hogy nem sok. Szeret velem szeretkezni, nagyon is, szereti az izgalmat, ami ezzel és velem jár, minden nap többször bejelentkezik írásban, hogy mizu meg ilyesmi, de ennyi, és nem több. És nagyon szar érzés, hogy én bármikor bármit félredobnék miatta, ő pedig nem teszi meg ennek a töredékét sem. Neki ez elég. A heti egyszer 2-3 óra szex és az írogatás a napi dolgokról.

Engem pedig érzelmileg (a szexualitásnak részemről ez az alapja, soha senki olyannal nem feküdtem le, akibe ne lettem volna legalább egy kicsit belezúgva) senki más nem érdekel, mert őt szeretem. Tudom, hogy ez időleges köztünk, és nem tudok annyira beleszeretni, hogy azt gondoljam, hogy ez lehet másképp, de tényleg nagyon fáj, hogy ő látszólag ennél többet nem akar. Hangsúlyozom: a többet alatt csak a heti 2-3 óránál kicsit gondolok többre. Neki ez egy kellemes időtöltés, egy jó szabadidős program, ami közben és után szuperül érzi magát, de a következő hétig nem számolja a vissza a napokat, én viszont igen. Nem tudom, meddig tudom ezt így csinálni.

2020. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!